Trwa ładowanie...
d3bt69c

Klaudia El Dursi wyjechała na zagraniczne wakacje bez dzieci. Nie widzi w tym nic złego

Modelka i prowadząca programu "Hotel Paradise" stawia na jakościowy wypoczynek. Dlatego wyjechała na urlop z ukochanym, a ich synowie zostali w domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klaudia El Dursi wybrała wakacje bez dzieci.
Klaudia El Dursi wybrała wakacje bez dzieci. (Instagram)
d3bt69c

Klaudia El Dursi jest odkryciem telewizyjnym stacji TVN. Najpierw wystąpiła w programie "Top Model", gdzie mimo że nie trafiła do finału, ale zapadła w pamięci widzów. Później podjęła się nowego wyzwania i stanęła przed kamerą w roli prowadzącej show. "Hotel Paradise" okazał się hitem TVN7 i już wkrótce doczeka się emisji 2. sezonu.

Gwiazda korzysta z uroków lata. Niedawno spędziła tydzień z partnerem i znajomymi na południu Francji. Odpoczywała na łódce w luksusowym Saint Tropez. W tym czasie jej dzieci przebywały w Polsce. Zdaniem modelki to zdrowy model wypoczynku.

Klaudia El Dursi o ukochanym: "On mnie od razu wyganiał, żebym szła do programu!"

- Rodzina i dzieci zawsze są u mnie na pierwszym miejscu. Jednak nie widzę nic złego w tym, żeby zaplanować część wakacji w ten sposób, że dzieci i rodzice spędzają je oddzielnie - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

d3bt69c

El Dursi jest mamą 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Stosunkowo rzadko pokazuje synów w mediach społecznościowych i nie afiszuje się ze swoimi sposobami na ich wychowanie. I choć jak zapewnia rola matki jest dla niej w życiu najważniejsza, pamięta, że wciąż jako 31-latka może korzystać z życia.

- Jeśli tydzień jestem bez chłopców, zawsze gdy z powrotem się widzimy, jestem bardzo za nimi stęskniona. Wciąż jestem jeszcze młoda, więc wypad wakacyjny ze znajomymi to dla mnie naturalna sprawa - przyznała.

Wygląda na to, że nietypowy sposób spędzania wakacji Klaudia El Dursi sprawdza się u niej doskonale. Wielu rodziców zapewne może jej pozazdrościć tak komfortowej sytuacji.

d3bt69c

Podziel się opinią

Share
d3bt69c
d3bt69c