Trwa ładowanie...
klaudia halejcio

Klaudia Halejcio rozstała się z partnerem

Klaudia Halejcio przez półtora roku spotykała się z prawnikiem Jackiem. Choć wydawała się bardzo zakochana, postanowiła zakończyć ten związek.

Share
Klaudia Halejcio rozstała się z partnerem
Źródło: Forum
d25l5sv

Halejcio przez ponad rok była w związku z Tomaszem Barańskim, swoim partnerem z "Tańca z gwiazdami". Po rozstaniu z nim szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny. Zaczęła spotykać się z prawnikiem Jackiem. Choć gwiazda deklarowała, że to coś poważnego i że czeka na oświadczyny, teraz okazuje się, że i ten związek nie przetrwał próby czasu.

W rozmowie z "Twoje Imperium" Halejcio wyznała, że obecnie jest singielką. Przyznała też, że przy rozstaniu nie obyło się bez łez: - Niezależnie od tego, czy sami podejmujemy taką decyzję czy zostaje ona podjęta przez drugą stronę, zawsze pojawiają się łzy.

d25l5sv

Nie ma jednak żalu do byłego partnera, uważa nawet, że wiele mu zawdzięcza: - Dzięki niemu zaczęłam mocniej stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić.

Zobacz także: Halejcio: "Traktuję swój Instagram jako specjalny album"

d25l5sv

Podziel się opinią

Share
d25l5sv
d25l5sv