Trwa ładowanie...

Kliment szuka męża dla Tadli. "Sam zdecyduję, który chłopak się nadaje"

Głośne rozstanie dziennikarki i pogodynka wstrząsnęło nie tylko fanami pary, ale także pozostałych uczestników "Tańca z Gwiazdami". Taneczny partner prezenterki postanowił temu zaradzić.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kliment szuka męża dla Tadli. "Sam zdecyduję, który chłopak się nadaje"Źródło: ONS.pl
d1eto8n
d1eto8n

Beata Tadla i Jan Kliment wystąpili w porannym programie Roberta Felusia. Tancerz postanowił zrobić reklamę dziennikarcie i zapowiedział, że po zakończeniu show rozpocznie poszukiwania męża dla koleżanki.

- Beatka jest zajęta do 11 maja. Mamy wtedy ostatni odcinek. Potem ogłoszę konkurs na nowego męża dla Beatki. Sam zdecyduję, który chłopak się nadaje, a który nie - zażartował Kliment.
Nowy partner Tadli z pewnością powinien być przeciwieństwem Kreta i z klasą podchodzić do kobiet. Musi też doceniać wartości rodzinne. Jak do pomysłu Janka odniosła się Beata?

- On ustawia mi życie, rozumiesz?! To było bardzo spontaniczne. Janek słynie ze spontanicznych decyzji - wyznała rozbawiona.
Prezenterka może też liczyć na wsparcie innych uczestników show. Opieką otoczył ją również Krzysztof Gojdź, który zabiera Tadlę do restauracji, kupuje jej kwiaty i zapewnia, że wkrótce znajdzie prawdziwą miłość. My trzymamy kciuki!

ZOBACZ TAKŻE: Tadla tłumaczy się z płaczu w "TzG": "Bywają chwile, kiedy trzeba zacząć wszystko od nowa!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1eto8n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eto8n