Trwa ładowanie...

"Kocham to, co lubię": nowy program Manna od września w TVP2

„Kocham to, co lubię” będzie magazynem satyryczno-kulturalnym z elementami talk show. Jak zapowiada Wojciech Mann, w programie będzie poruszał w sposób nieoficjalny różnorodne tematy z zakresu popkultury zarówno w formie dialogu, jak i monologu, a nawet inscenizacji para fabularnej z udziałem znanych aktorów.

"Kocham to, co lubię": nowy program Manna od września w TVP2
d3ymd9d
d3ymd9d

Nowy program Wojciecha Manna w TVP2 - "Kocham to, co lubię" - będzie nadawany od 9 września w niedziele o 17:20. Mann w scenerii sentymentalnej rupieciarni będzie przedstawiał ciekawe zjawiska popkultury.

- Będą to rozważania nad językiem ojczystym, wartością różnych wartości, jakością archiwalnych pozycji z repertuaru Telewizji Polskiej, jak również próby promowania twórczości nie zawsze powszechnie promowanej - opisuje Mann.

Dziennikarz będzie występował w scenerii sentymentalnej rupieciarni przedmiotów, które lubi, w towarzystwie pięknej asystentki. „Napisze nowe teksty do kultowych piosenek, porozmawia z dyrektorem ZOO, powspomina czasy świetności Telewizji i da szansę młodym talentom” - czytamy w zapowiedzi programu.

„Kocham to, co lubię” będzie emitowane w TVP2 od 9 września w każdą niedzielę o 17:20. Każdy odcinek będzie trwać ok. 30 minut.

d3ymd9d

Przypomnijmy, że Wojciech Mann przez 19 lat prowadził w TVP2 "Szansę na sukces". Kiedy wiosną br. odszedł z programu, TVP zdecydowała się zakończyć jego emisję.

(fot. AKPA)

(fot. AKPA)

d3ymd9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ymd9d