Trwa ładowanie...

Kolejna znana i lubiana postać tegorocznej edycji "Rzeki Muzyki". Olga Bończyk wystąpi z repertuarem Kaliny Jędrusik

W tym roku w muzyczną sieć, która po zeszłorocznej łódeczce z papieru nutowego stanie się symbolem "RZEKI MUZYKI 2017", złowiliśmy niesamowitych artystów, którzy na pewno zaspokoją muzyczne gusta melomanów z Bydgoszczy i turystów z całej POLSKI. Tym razem do sieci "Rzeki Muzyki" wpłynęła Olga Bończyk.

Kolejna znana i lubiana postać tegorocznej edycji "Rzeki Muzyki". Olga Bończyk wystąpi z repertuarem Kaliny JędrusikŹródło: Materiały prasowe
d1sx70c
d1sx70c

Olga Bończyk to postać, niezwykle znana, lubiana i rozpoznawalna, kolejna potencjalna gwiazda tegorocznej edycji. Bardzo krótko ujmując, jest polską aktorką teatralną, filmową i wokalistką. Związana jest m.in. z teatrami: Piosenki we Wrocławiu; Rampa, „Roma”, Kamienica, Projekt Teatr Warszawa, teatrem impresaryjnym Ale! Teatr i teatrem „Capitol” w Warszawie. Występuje nie tylko na deskach teatralnych; wraz z czołowymi polskimi jazzowymi muzykami koncertuje z autorskimi recitalami.

Podczas koncertu z cyklu "RZEKA MUZYKI" wystąpi w recitalu piosenek Kaliny Jędrusik pt.: „Kalinowe wieczory”. Na program składają się najpiękniejsze piosenki Kaliny Jędrusik w doskonałych, stylowych aranżacjach jednego z najbardziej utalentowanych aranżerów i pianistów w Polsce – Jacka Piskorza. W koncercie znajdą się m.in: „Kalinowe serce“, „Nie pożałuje Pan“ , „S.O.S“ i wiele innych najbardziej znanych i rozpoznawalnych piosenek, które wyszły spod pióra Wasowskiego i Przybory.

d1sx70c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sx70c