Trwa ładowanie...
d1vv9va

Kolejne szczegóły dotyczące ślubu Meghan i Harry'ego. Tym razem chodzi o obrączki

Wcześniej na ten kruszec zdecydowali się księżna Diana i Karol, a także Kate i William. "Jest to najrzadsze złoto na świecie" - zdradził Paweł Jaworowski z firmy jubilerskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jakie obrączki wybiorą Meghan i Harry?
Jakie obrączki wybiorą Meghan i Harry? (Instagram.com)
d1vv9va

W mediach społecznościowych wciąż pojawiają się spekulacje, w jakiej sukni Meghan Markle pojawi się przy ołtarzu albo na jakie obrączki zdecydują się zakochani. Jubiler, który jest zaangażowany w tworzenie cenny ozdób na zlecenie rodziny królewskiej, przyznał, że wszyscy oczekuję, iż biuteria nowożeńców zostanie wykonana z walijskiego złota.

Po raz pierwszy walijskiego złota na brytyjskim dworze użyto w 1923 r. Właśnie z tego kruszca były przygotowane obrączki m.in. księżnej Diany i Karola oraz Kate i Williama. Eksperci przewidują, że obrączka Meghan będzie opatrzona wizerunkiem smoka, który jest charakterystyczny dla walijskiego złota. Pierścionek najprawdopodobniej wykona londyński jubiler Wartski. Szacuje się, że koszt obrączek to nawet 6 tys. funtów.

d1vv9va

- Walijskie złoto jest obecnie prawdopodobnie najrzadszym złotem na świecie. Jego wartość jest szacowana na ok. 30 razy więcej niż inne złoto na świecie. Od niemal wieku uważa się, że walijskie złoto to złoto królewskich i książęcych małżeństw. Ten szlachetny kruszec wydobywany był w kopalniach na terenie północno-zachodniej Walii - tłumaczy Paweł Jaworski z firmy jubilerskiej.

Narzeczni z pewnością dopracują każdy szczegół i dotrzymają królewskiej tradycji.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry zaprosił na ślub byłe dziewczyny

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1vv9va

Podziel się opinią

Share
d1vv9va
d1vv9va