WP
News

Kolejne zamieszanie wokół ojca Żmudy-Trzebiatowskiej

Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, wójt Przechlewa (wsi w województwie pomorskim), znów ma problemy. Na terenie gminy, w której mieszka doszło do kolejnego niepokojącego zdarzenia z jego udziałem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Żmuda-Trzebiatowski
Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Żmuda-Trzebiatowski (Youtube.com / AKPA)
WP

Jak donosi "Fakt", tym razem poszkodowany jest Ernest Pretkiel, kolekcjoner starych samochodów, mieszkający na stałe w Belgii. Mężczyzna odwiedził ostatnio Przechlewo, gdzie mieszka jego bratowa oraz lakiernik, który podjął się renowacji należącego do niego zabytkowego samochodu. Sprawa skomplikowała się po śmierci lakiernika.

Powiedziałem: trudno, zamówiłem lawetę, przekazałem dokumenty bratowej i czekałem na auto w Belgii. Kiedy moja bratowa przyjechała, żeby dopilnować ekspedycji auta, zobaczyła wójta, stojącego na lawecie. Zażądał za wydanie auta pieniędzy - powiedział w rozmowie z gazetą właściciel auta.

Ponieważ na miejscu nie było właściciela samochodu, wezwani policjanci nie mogli nic zrobić. Pretkiel zarzuca Żmudzie-Trzebiatowskiemu, że przywłaszczył sobie jego własność. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przyjęła człuchowska policja, która bada sprawę. Co na to ojciec gwiazdy, którego ekscesy nie raz opisywane były przez prasę?

WP

Nie czuję się uprawniony do wypowiadania się w sprawie prywatnych ustaleń między panem Ernestem Pretkielem, a śp. Zbigniewem Kubickim. Nie jestem stroną w tej sprawie - podsumował w rozmowie z "Faktem" Andrzej Żmuda-Trzebiatowski.

Przypomnijmy, że polityk ma na swoim koncie prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, staranowanie innego pojazdu, ucieczkę z miejsca zdarzenia. W czerwcu 2015 roku został sąd Rejonowy w Człuchowie uznał go za winnego popełnionych czynów.

Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Żmuda-Trzebiatowski East News
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP