Trwa ładowanie...

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya: Przełożona przedsprzedaż biletów

Przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya została przełożona. Organizatorzy nie spodziewali się aż tak wielkiego zainteresowania imprezą.

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya: Przełożona przedsprzedaż biletówŹródło: East News
d3qtfiz
d3qtfiz

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya: Przełożona przedsprzedaż biletów

Pierwotnie przedsprzedaż biletów na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya miała ruszyć w srodę 15 maja o godzinie 12:00 na Allegro. Jednak serwery nie wytrzymały ogromnego zainteresowania wydarzeniem i organizatorzy byli zmuszeni przełożyć start przedsprzedaży na godzinę 14:00. Ruszyła już ona bez problemów. Przypomnijmy, że jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety w przedsprzedaży oraz musi posiadać konto na Allegro.

Jeśli chodzi o użytkowników usługi Allegro Smart!, aby zakupić bilet dziś, muszą mieć aktywną tę usługę od 13 maja i wyrażoną zgodę na komunikację marketingową drogą mailową.

Otwarta sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się w piątek 17 maja o godzinie 12:00 na stronie ebilet.pl. Warto dodać, że wszystkie bilety na ostatnią trasę koncertową Podsiadły rozeszły się w zaledwie cztery minuty, a chętnych było 15 razy więcej niż miejsc. Z kolei na ostatnią trasę Taco Hemingwaya wyprzedały się w kilka godzin.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wyjątkowy koncert 28 września na Stadionie PGE Narodowym. Obaj artyści wystąpią wspólnie tylko ten jeden raz - dla pierwszego to będzie zamknięcie trasy koncertowej związanej z albumem “Małomiasteczkowy”, dla drugiego jedyny koncert w 2019 roku.

d3qtfiz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qtfiz