Trwa ładowanie...
d48gj9t

Koncert Eda Sheerana w deszczu. Dach Stadionu Narodowego będzie otwarty

Pomimo opadów deszczu sobotni koncert Eda Sheerana, zgodnie z decyzją organizatora wydarzenia, odbędzie się przy otwartym dachu - poinformowało biuro prasowe stadionu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ed Sheeran wystąpi w Warszawie
Ed Sheeran wystąpi w Warszawie (East News, Fot: AFP)
d48gj9t

Brytyjski muzyk przyleciał do Polski na dwa koncerty. Jeden odbędzie się w sobotę, kolejny w niedzielę. Występy mają się odbyć na Stadionie Narodowym. Agencja Charm Music, która organizuje koncert, zdecydowała, że pomimo niesprzyjającej pogody dach stadionu na czas koncertu zostanie otwarty.

Regulamin Stadionu Narodowego zabrania wnoszenia do środka parasoli. Organizatorzy zachęcają uczestników imprez do zakupienia peleryn przeciwdeszczowych. Będzie można je też zakupić w czasie koncertów. Informacja ta dotyczy głównie osób, które zakupiły bilety na płyty, trybuny w większości są zadaszone. Jeśli ktoś przyjdzie z parasolem, będzie musiał zostawić go w depozycie, co kosztuje 20 zł za sztukę.

d48gj9t

- 11 sierpnia 2018 roku koncert Eda Sheerana zgodnie z decyzją organizatora wydarzenia, czyli agencji Charm Music, mimo opadów deszczu odbędzie się przy otwartym dachu - czytamy w oświadczeniu.

Aktualnie trwają prace na Stadionie Narodowym mające na celu usunięcie resztek wody po ostatniej burzy.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki Sheeranowi kobiety pokochały rudych

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t