Trwa ładowanie...
Materiał partnera
30-07-2020 11:17

Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego

3 sierpnia o godz. 18.00 i 20.30 zapraszamy Państwa, na ‘Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego’. Wydarzenie zostało zainicjowane i przygotowane przez muzyków i aktorów, na których życie Artysta wpłynął w niepodważalny sposób – wszystkich inspirował do działań, rozbudzał i podtrzymywał ich talenty, a niektórym nawet... wyprostował życiorysy...

Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego
d1vr3wt
d1vr3wt

Materiał partnera Scena Relax

Początkowo, koncert miał pomóc Profesorowi, Rektorowi i Przyjacielowi, zgromadzić kwotę niezbędną do kosztownego leczenia. W wyniku wydarzeń, na które najsilniejsi z silnych nie mają wpływu, zmieniły się założenia koncertu, ale ukochani przez Andrzeja Strzeleckiego absolwenci Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, postanowili zaśpiewać mimo wszystko. Przygotowali wydarzenie, które da świadectwo tego, jak ważną postacią był dla nich Profesor Andrzej Strzelecki.

Żywiołowa energia, talent i zaangażowanie wykonawców będą niewątpliwymi atutami tego niezwykłego wydarzenia podczas sierpniowego wieczoru na Scenie Relax. Usłyszymy m. in. piosenki do słów Andrzeja Strzeleckiego, Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Klenczona z muzyką Marka Stefankieiwcza i Seweryna Krajewskiego.

Dochód z koncertu w całości przeznaczony będzie na fundusz pomocy im. prof. Ryszardy Hanin dla studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Bilety (40 – 60 zł) nabyć można za pośrednictwem portalu eBilet: https://bit.ly/KONCERT_IN_MEMORIAM

d1vr3wt

Kierownictwo muzyczne:
Marek STEFANKIEWICZ
Aranżacje:
Marek STEFANKIEWICZ
Grzegorz PIOTROWSKI
Produkcja:
Aleksandar MILIĆEVIĆ
Wystąpią:
Ewelina BATOR,
Katarzyna DĄBROWSKA,
Dominika KACHLIK,
Małgorzata MAJERSKA,
Karolina PIWOSZ,
Lidia PRONOBIS,
Ewa PRUS,
Julia SZEWCZYK,
Marta WĄGROCKA,
Jakub HOJDA,
Marcin JANUSZKIEWICZ,
Piotr KRUSZEWSKI,
Aleksandar MILIĆEVIĆ,
Hubert PASZKIEWICZ,
Kamil STUDNICKI,
Jakub SZYPERSKI,
Hubert ZAPIÓR

Materiał partnera Scena Relax

d1vr3wt

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vr3wt