Trwa ładowanie...
koncert pod wieżą
05-06-2018 18:31

Koncert Pod Wieżą: Stanisław Soyka, Olga Bończyk i inni!

Wakacje rozpoczynamy koncertowo w Krynicy - Zdroju! KONCERT POD WIEŻĄ to projekt przygotowany specjalnie przez polskich artystów dla ośrodka Słotwiny Arena. Już 7 lipca na scenie pojawią się między innymi Stanisław Sojka, Olga Bończyk i inni! Bilety już w sprzedaży.

Koncert Pod Wieżą: Stanisław Soyka, Olga Bończyk i inni!Źródło: Materiały prasowe
d320h6a

Zaprezentowane zostaną największe przeboje muzyki rozrywkowej z różnych stron świata w wyjątkowych aranżacjach! Poza ogromnymi walorami artystycznymi, koncert ma na celu propagowanie i przypominanie kultur różnych narodów. Naszych gości chcemy przenieść w czasie, pokazując w dostępny sposób, w niektórych przypadkach zapomnianą kulturę krajów, regionów, które przedstawimy dzięki wyjątkowym muzykom.

Wystąpią: Stanisław Sojka, Olga Bończyk, Rafał Bartmiński, Wiesław Prządka, Patrycja Kotlarska, Jacek Kotlarski
Orkiestra Kameralna Art Silesian Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha

Prowadzenie: Piotr Gąsowski
Dyrektor artystyczny: Wiesław Prządka

d320h6a

Dodatkową atrakcją będzie wjazd i zjazd koleją krzesełkową (w cenie biletu)!
Lato, góry i muzyka. Serdecznie zapraszamy! KONCERT POD WIEŻĄ - MUZYKA NA SZCZYCIE bilety już dostępne!

Szczegółowe informacje o koncercie na www.slotwinyarena.pl

Słotwiny Arena to ośrodek narciarski położony na malowniczych stokach w Słotwinach, w Krynicy Zdroju. Cały ośrodek to 6,5 km tras narciarskich, kolej krzesełkowa, wyciąg orczykowy oraz wyciąg dziecięcy Baby Lift z Kubusiowym placem zabaw. Na terenie Słotwin Areny znajduje się pensjonat i restauracja czynne cały rok. Obecnie na terenie ośrodka jest budowana pierwsza w Polsce wieża widokowa w koronach drzew o unikalnej konstrukcji drewnianej. Koncert odbędzie się na szczycie górnej stacji narciarskiej. Nasi goście będą mogli zobaczyć Wieżę, na chwilę przed jej otwarciem. W cenę biletu jest wliczony wjazd i zjazd koleją krzesełkową.

Zapraszamy!

d320h6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d320h6a