Trwa ładowanie...
dd5v5q9

Konflikt między Rozenek a Wędzikowską. Małgosia zwróciła uwagę koleżance ze stacji

Prowadząca nowy program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" i Malwina Wędzikowska raczej nie zostaną przyjaciółkami. Na ramówce TVN nie obyło się bez chłodnej wymiany zdań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek ma na pieńku z koleżanką w stacji
Małgorzata Rozenek ma na pieńku z koleżanką w stacji (East News)
dd5v5q9

Zarówno Rozenek, jak i Wędzikowska pojawiły się na ostatniej ramówce TVN. Okazuje się, że napięte stosunki między nimi nie są spowodowane rywalizacją o to, która jest większą gwiazdą. Według informacji "Faktu" panie pokłóciły się o stylistkę. W tabloidzie możemy przeczytać, że po ostatniej konferencji ramówkowej TVN, Małgorzacie Rozenek puściły nerwy.

Ostatnio Malwina Wędzikowska skrytykowała stylizację Małgorzaty Rozenek z koncertu Guns'n' Roses.

- Jestem przekonana, że jest to mrugnięcie okiem do widza. Te hałdy różowych doczepów, kusa ramoneska z tworzywa sztucznego, kuse szorty z tworzywa sztucznego, nawet bransoletki imitujące rzemienie, były z gumy, do tego tona biżuterii z wyprzedaży z jakiejś podrzędnej sieciówki... Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata - powiedziała w rozmowie z party.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, przytyki w stronę Rozenek mają drugie dno.

dd5v5q9

- Na ramówce TVN Małgosia na spokojnie zwróciła Malwinie uwagę, żeby przestała robić świństwa stylistce, Kamili Brudzyńskiej. Wędzikowska ostatnio publicznie krytykuje jej pracę. Kamila przez lata była stylistką w teamie Malwiny, ale w końcu postanowiła działać na swoje nazwisko i odeszła. Wędzikowska postanowiła jej wszystko utrudniać. Stylizacja na koncert Gunsów była pierwszą, którą Kamila przygotowała dla Gosi - zdradza informator WP Gwiazdy.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Przypomnijmy, że Malwina od lat uchodzi za ekspertkę modową. Czy powinna jednak krytykować pracę koleżanek po fachu publicznie?

ZOBACZ TAKŻE: Wędzikowska sceptycznie o pokazie MMC? "To taki wgląd w nasze czasy..."

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dd5v5q9

Podziel się opinią

Share
dd5v5q9
dd5v5q9