Trwa ładowanie...
d1my9vf
News

Konflikt Wojewódzki kontra Majdanowie trwa. Głos zabrała Kinga Rusin

W wywiadzie dla portalu Playboy.pl, gwiazdor TVN-u postanowił bronić honoru swojej publicznie ośmieszanej dziewczyny, grożąc Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi oraz zdradzając kompromitujące fakty z ich życia. Małżeństwo zapowiedziało, że sprawa skończy się w sądzie. Teraz głos postanowiła zabrać Kinga Rusin. Dziennikarka rozumie i popiera zachowanie showmana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konflikt Wojewódzki kontra Majdanowie trwa. Głos zabrała Kinga Rusin
(ONS.pl)
d1my9vf

- Od trzech tygodni czekałam na to, żeby Kuba stanął w obronie swojej dziewczyny. Wydaje mi się, że to jest normalne, że facet z którym jestem staje publicznie w mojej obronie. Jeżeli ktoś na mnie wiesza psy, a jestem z człowiekiem, który mnie zna, szanuje i ceni, a do tego ktoś mnie publicznie słucha, no to przychodzi taki moment, że oczekuję, że wstawi się za mną. Na Renatę jest wylewane wiadro pomyj. Czekałam, czy Kuba coś z tym zrobi i po prostu stanie w obronie swojej kobiety. Wydaje mi się, że stanął – powiedziała w rozmowie z serwisem plotek.pl.
Warto przypomnieć, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poznali ukochaną Wojewódzkiego w show TVN "Azja Express". Renata Kaczoruk jest jedną z bardziej nielubianych uczestniczek programu. Małżeństwo nie szczędziło w jej kierunku ostrych słów. W końcu miarka się przebrała, a Kuba postanowił stanąć w jej obronie.
A wy po czyjej stronie jesteście?

   AKPA
(AKPA)
   Agencja TVN/x-news
(Agencja TVN/x-news)
d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf