Trwa ładowanie...
d2zow5g

Koniec amerykańskiego snu Allana. Edyta Górniak ściąga go do Polski

Ostatnimi miesiącami Allan Krupa chwalił się w mediach społecznościowych bajecznym życiem w Los Angeles. Jednak odkąd jego mama zakochała się w łódzkim biznesmenie, sporo zmieniło się w ich życiu. Jedną z istotnych zmian jest przeprowadzka do naszego kraju. Od 1 września syn Edyty Górniak rozpocznie naukę w polskiej szkole.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Allan Krupa i Edyta Górniak
Allan Krupa i Edyta Górniak (East News)
d2zow5g

W życiu Edyty Górniak nie ma przypadków. Nowe zobowiązania zawodowe spowodowały, że piosenkarka najbliższe pół roku musi spędzić w Polsce. Artystka nie jest z tego powodu przesadnie smutna. Odkąd związała się z tajemniczym biznesmenem z Łodzi, często bywała w naszym kraju.

Choć przez ostatnie dwa lata wiodła szczęśliwe życie z synem w Los Angeles, postanowiła na jakiś czas zmienić plany. Jak się okazuje, również Allan wrócił z mamą do Polski. Chłopak od 1 września rozpocznie naukę w jednej z warszawskich szkół średnich.

- Edyta zapisuje Allana do szkoły w Polsce. Będzie się w niej uczył przynajmniej pół roku. Później zdecydują, co dalej. Allanek nadal będzie uczył się w języku angielskim. To będzie szkoła międzynarodowa – powiedział w rozmowie z "Super Expressem" znajomy piosenkarki.

d2zow5g

Warto dodać, że nastolatek miał w Los Angeles zacząć naukę w szkole o profilu muzycznym. Allan kilka lat temu odkrył w sobie pasję do muzyki i chce rozwijać się w tym kierunku. Jesteśmy ciekawi, czy powrót do Polski pokrzyżuje jego plany.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zow5g

Podziel się opinią

Share
d2zow5g
d2zow5g