Trwa ładowanie...

Konto Filipa Chajzera zablokowane przez pomyłkę. "Facebook jednak się zreflektował"

Filip Chajzer w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. Często z nich korzysta i uskutecznia tam m.in. wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Ostatnio poinformował o tym, że jego profil został zablokowany. Co się okazało później, przez pomyłkę.

Konto Filipa Chajzera zablokowane przez pomyłkę. "Facebook jednak się zreflektował"Źródło: Facebook.com
d3fr8zv
d3fr8zv

Dziennikarz opublikował zdjęcie z synkiem. Na drugim planie widać było reklamę proszku do prania z Zygmuntem Chajzerem. Filip fotkę z synem opatrzył żartobliwym komentarzem.

- Kiedy z rana się zesr* łeś a dziadek ma już gotowe rozwiązanie – napisał pod zdjęciem.

Zdecydowana większość fanów wpis uznała za dobry żart. Wśród odbiorców dziennikarza znalazł się ktoś, kto postanowił post zgłosić, co ostatecznie doprowadziło do usunięcia fotki i zablokowania konta.

d3fr8zv

Okazuje się jednak, że treści zamieszczane przez Filipa Chajzera zostały usunięte przez pomyłkę i nie naruszały polityki Facebooka.

W treści powiadomienia, które otrzymał dziennikarz, było napisane: - Członek naszego zarządu omyłkowo usunął materiały opublikowane przez Ciebie w serwisie Facebook. Serdecznie przepraszamy za tę pomyłkę. Przywróciliśmy usunięte treści i powinny być one widoczne.

- Facebook jednak się zreflektował. Pozdrawiam i serdecznie ściskam Członka! – podsumował całą sytuację.

d3fr8zv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fr8zv