Trwa ładowanie...
dr21ulv

Kontynuuje dzieło ojca. Antek zamieścił wzruszający wspis

Paweł Królikowski nie żyje, ale sprawy, które były mu bliskie, nie umarły razem z nim. Antek Królikowski poinformował, że kontynuuje jego dzieło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek Królikowski kontynuuje dzieło ojca
Antek Królikowski kontynuuje dzieło ojca (East News, Instagram.com)
dr21ulv

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się wzruszające zdjęcie. Widać na nim aktora jadącego samochodem ze swoim zmarłym tatą Pawłem Królikowskim.

W opisie Antek przybliżył okolicznością zrobienia fotki. Okazuje się, że zdjęcie wykonano w ubiegłym roku podczas podróży do Kudowy-Zdroju, gdzie odbywała się 4. edycja Festiwalu Kultury Polskiej i Czeskiej CZPL.

Ale to nie koniec. W tym samym poście Antek poinformował, że impreza będzie kontynuowana.

dr21ulv

Paweł Królikowski - wspomnienie aktora

"W tym roku chcemy wraz z rodziną zachować tradycje festiwalu, który wymyślił ojciec, a wydarzenie zmienia nazwę na Festiwal CZPL im. Pawła Królikowskiego.

W ostatni weekend lipca w Kudowie Zdroju w kinie samochodowym, a także kudowskim teatrze, pokażemy filmy z udziałem taty.

dr21ulv

Przygotowujemy też film-koncert z udziałem artystów związanych z ojcem i ideą festiwalu. Planowany jest coroczny konkurs piosenki polskiej i czeskiej, a także inne atrakcje możliwe do zrealizowania w obecnej rzeczywistości" – czytamy na Instagramie młodego Królikowskiego.

Swój wpis Antek zakończył następującymi słowy: "Gdziekolwiek teraz jedziesz tato, wierzę, że masz się dobrze! Szerokiej drogi! Do zobaczenia w Kudowie!".

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego tego roku w szpitalu po wielu miesiącach walki z chorobą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dr21ulv

Podziel się opinią

Share
dr21ulv
dr21ulv