Trwa ładowanie...

Kora na zdjęciu z ukochanym wnukiem. Trudno powstrzymać łzy wzruszenia

Śmierć Kory była ogromnym ciosem dla fanów i rodziny. Choć od śmierci legendarnej artystki mija miesiąc, najbliżsi wciąż nie mogą pogodzić się z utratą Olgi Sipowiecz.

Kora na zdjęciu z ukochanym wnukiem. Trudno powstrzymać łzy wzruszeniaŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
dfsdwgf
dfsdwgf

Na instagramowym profilu synowej Kory pojawiło się zdjęcie z ukochanym wnukiem. Dla wokalistki Maanamu rodzina była najważniejsza. "To już miesiąc... tęsknimy" – napisała poruszona Katarzyna Zielonka.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

W takich momentach ciężko się nie wzruszyć. Na zdjęcie masowo zareagowali fani artystki. "Kochałam, kocham i kochać będę.... Tęsknię za Nią bardzo... Zdecydowanie za wcześnie...", "Jeszcze nie wierzę", "Dlaczego tak jest, że kiedy tak bardzo kogoś kochamy, musi odejść?” – pisali poruszeni internauci.

dfsdwgf

Olga Sipowicz odeszła 28 lipca 2018 r. wśród najbliższych. Była artystką kompletną i kobietą wyjątkową. Nie bała się prawdy i głosiła ją głośno. Bez względu na wszystko. Jej działania dla wielu stały się inspiracją. Dla wielu była po prostu wzorem do naśladowania.

"Ostatni miesiąc był bardzo trudny. Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać” – czytaliśmy poruszający komunikat w dniu śmierci artystki.

*Kora na zawsze pozostanie w pamięci. *

dfsdwgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfsdwgf