Trwa ładowanie...
d48gj9t

Korda znów trafił do szpitala. Muzyk przeszedł pięć udarów

Ze stanem zdrowia Wojciecha Kordy nie jest najlepiej. Pomimo intensywnej rehabilitacji artysta musiał być przewieziony do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Korda
Wojciech Korda (Facebook.com)
d48gj9t

Lider zespołu Niebiesko-Czarni i ojciec Ani Rusowicz w listopadzie 2017 roku przeszedł piąty udar. Jego stan zdrowia znacznie się wówczas pogorszył. Sparaliżowany muzyk wymaga 24-godzinnej opieki. W codziennym funkcjonowaniu pomaga mu żona Aldona. W sierpniu kobieta apelowała o pomoc w sfinansowaniu odpowiedniej opieki.

- Wojtek tak do końca nie zdaje sobie sprawy z wszystkiego. (...) Wyjeżdżam bez niego tylko po zakupy. Czasami trzy razy dziennie jadę. Robię wszystko, aby nie czuł się chory. Ważne, że legenda polskiego big-beatu żyje i robimy wszystko, aby nie czuł się chory - wyznała żona artysty w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Dzięki nagłośnieniu sprawy udało się pozyskać pieniądze na rehabilitacje i niezbędne leki. Niestety okazuje się, że pomimo wdrożenia wszystkich zaleceń lekarzy Wojciech Korda znów podupadł na zdrowiu. Poinformowano o tym na jego facebookowym fanpage'u.

d48gj9t

- Drodzy Przyjaciele! Niestety, pomimo intensywnego leczenia i rehabilitacji w domu, Wojtek znów trafił do szpitala, gdzie poddany jest specjalistycznym badaniom. Bardzo dziękujemy za wszelkie objawy życzliwego zainteresowania i troski z Waszej strony - głosi treść oświadczenia.

Nie wiadomo czy wsparcie artyście okazała córka, Ania Rusowicz. Muzyk nie ma z nią kontaktu od blisko 13 lat. Piosenkarka nie może wybaczyć ojcu, że po wypadku, w którym straciła matkę, oddał ją na wychowanie ciotce, zostawiając przy sobie starszego syna.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t