Trwa ładowanie...
d15zmby

Koronawirus. Fani bezlitośni dla celebrytki. Poszło o jedno niefortunne zdanie

Hannah Brown gorzko pożałowała swojego wpisu ma Instagramie. Jej obserwatorzy zarzucają jej nieodpowiedzialność i brak dobrego smaku. I trudno się dziwić. Poszło o pandemię koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda reality show "trochę" się zapomniała
Gwiazda reality show "trochę" się zapomniała (Getty Images)
d15zmby

Hannah Brown to 25-letnia amerykańska osobowość telewizyjna, była miss i tytułowa panna z 15. edycji randkowego reality show "The Bachelorette". Brown i uczestnik programu Tyler Cameron wybrali się kilka dni temu na Florydę.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus w Polsce. Dr Łukasz Jankowski o dramatycznej sytuacji w szpitalach

Dziewczyna wrzuciła na Instagrama zdjęcie z wycieczki, na którym pozuje w błękitnym bikini. Fotkę opatrzyła zdaniem: "Czy jest coś bardziej zaraźliwego niż uśmiech?". I się zaczęło.

d15zmby

Setki obserwatorów jej profilu szybko przyszło z odpowiedzią. Tak, jest coś bardziej zaraźliwego. To koronawirus - piszą fani.

Jego obecność stwierdzono w blisko 200 państwach, a obecność SARS-CoV-2 potwierdzono już u ponad 400 tys. osób. Bilans ofiar to niemal 20 tys. ludzi. A liczby z godziny na godzinę rosną.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Post Hanny Brown wywołał oburzenie, a niefortunne zdanie nazwano "nieodpowiedzialnym". Ludzie w komentarzach przypomnieli, że codziennie ktoś umiera, wszyscy powinni zostać w domach i za wszelką cenę unikać wycieczek.

d15zmby

Podziel się opinią

Share

d15zmby

d15zmby