Trwa ładowanie...
d3u1n60

Koronawirus. Fani wściekli na Marka Wahlberga. "Hipokryta!"

Mark Wahlberg i jego kumpel Mario Lopez podpadli swoim obserwatorom na Instagramie. Fani nie przebierają w słowach. A wszystko przez jeden filmik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Wahlberg podpadł fanom. Wszystko przez Instagrama
Mark Wahlberg podpadł fanom. Wszystko przez Instagrama (East News)
d3u1n60

W ostatnich tygodniach zarówno Mark Wahlberg, jak i Mario Lopez dołączyli do setek innych celebrytów, którzy poprzez swoje media społecznościowe nawołują do pozostania w domach.

Chodzi oczywiście o niebezpieczeństwo zakażenia koronawirusem, który w USA zbiera właśnie ogromne żniwo.

I nie byłoby w tym nic złego, bo wykorzystywanie popularności do takich celów to rzecz ze wszech miar godna pochwały. Niestety, dobre wrażenie natychmiast ulotniło się, kiedy ostatnio na Instagramie gwiazdorów pojawiły się nowe wideo.

d3u1n60

ZOBACZ: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Na filmiku Mario Lopez i Mark Wahlberg trenują w jednej z sieciowych siłowni w Los Angeles. Wykonując ćwiczenia, które każdy może zrobić bez specjalistycznego sprzętu w domu.

W swoim filmiku Lopez tłumaczył się, że obaj musieli wyjść z domu dla dobra kondycji fizycznej, ale też psychicznej. Zapewnił też, że z Wahlbergiem utrzymali odpowiedni dystans, trenowali tylko 45 min, w pomieszczeniu nie było innych ludzi, a cała sala ćwiczeń została odkażona. Ale fanom te tłumaczenia nie wystarczyły.

d3u1n60

Po pierwsze na filmiku widać jeszcze dwie osoby. Po drugie część obserwatorów natychmiast zarzuciło gwiazdorom hipokryzję.

"Uczcie ludzi ćwiczyć ze swoich domów", "Zostańcie w domach naprawdę!", "Czy siłownie nie powinny być zamknięte, jak wszędzie indziej?!" - grzmią fani aktorów na Instagramie.

W komentarzach pojawiło się też oskarżenie, że aktorzy wykorzystują swoje pieniądze i sławę, aby traktowano ich na specjalnych zasadach, przy okazji obchodząc ustalenia gubernatora Kalifornii.

"Jak to możliwe, że wy możecie iść ćwiczyć na siłownię, a szaraczki mają zostać w domu?" - pisze inny internauta. Ktoś kpi, że "trudno być bogatym i sławnym".

d3u1n60

"Hej narcyzy! A może zostańcie w swoich posiadłościach i tam ćwiczcie, zamiast być może roznosić koronawirusa? Co jest z wami? Chyba, że rząd nie miał was na myśli?" – drwi kolejny.

W kolejnych dniach na Instagramach Wahlberga i Lopeza pojawiły się kolejne posty nawołujące do pozostania w domach.

d3u1n60

Podziel się opinią

Share

d3u1n60

d3u1n60