Trwa ładowanie...
d2i35re

Koronawirus na świecie. Celine Dion przerobiła swój największy hit. Do walki z pandemią

Nie ma osoby, która nie potrafiłaby zanucić choćby refrenu "My Heart Will Go On". Wie o tym Celine Dion, która wykorzystuje popularność kawałka w walce z pandemią koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"My Heart Go On" to jeden z największych hitów lat 90. XX w.
"My Heart Go On" to jeden z największych hitów lat 90. XX w. (Getty Images)
d2i35re

Celine Dion wrzuciła na Twittera krzepiący wpis. Piosenkarka przerobiła fragment teksu kultowej piosenki "My Heart Will Go On".

Piosenka pojawiła się w filmie "Titanic" Jamesa Camerona i szybko stała się kawałkiem numer jeden na ścieżce dźwiękowej lat 90. XX w.

Teraz Dion wykorzystuje gigantyczną rozpoznawalność utworu, aby namawiać swoich fanów do przestrzegania tzw. dystansu społecznego (ang. social distancing).

d2i35re

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Chudecki stracił szwagra przez koronawirusa

To jeden z niemedycznych środków zapobiegawczych w rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa. Chodzi po prostu o przestrzeganie izolacji i unikanie zbędnych kontaktów z innymi ludźmi.

Oryginalny fragment tekstu to: "Near, far, wherever you are I believe that the heart does go on". Z kolei przeróbka na Twitterze prezentuje się następująco: "Near, far wherever you are... make sure you’re practicing social distancing!".

d2i35re

Sądząc po reakcjach, niecodzienny pomysł Celine Dion przypadł do gustu jej fanom. A jak wam się podoba?

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d2i35re

Podziel się opinią

Share

d2i35re

d2i35re