Trwa ładowanie...
d1mpa33

Koronawirus. Paulina Koziejowska pokazała, jak ćwiczy w domu

Paulina Koziejowska, prezenterka i była partnerka Jacka Borkowskiego, stosuje się do zaleceń rządu i, o ile to możliwe, unika kontaktu z innymi. Ale mimo pandemii nie przestaje ćwiczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Koziejowska nie rezygnuje z treningów
Paulina Koziejowska nie rezygnuje z treningów (ONS.pl)
d1mpa33

Paulina Koziejowska na swoim InstaStory pokazała, jak ćwiczy z Justyną Bolek. Podczas gdy o Annie Lewandowskiej czy Ewie Chodakowskiej mówi się jako o trenerkach Polek, Justyna nazywa siebie trenerką Słowianek - prowadzi zajęcia, w których można znaleźć dużo elementów zaczerpniętych z typowo słowiańskich tańców. Koziejowska daje z siebie wszystko, ale po półgodzinnym skakaniu jest padnięta. Jednak robi, co się da, by nie wyjść z formy.

Koronawirus. Rzecznik Policji: "Polacy zachowują się zupełnie inaczej niż Włosi"

Siłownie są obecnie pozamykane, a trenerzy udostępniają swoje zestawy ćwiczeń przez internet albo, tak jak Bolek, wychodzą z inicjatywą i organizują treningi na żywo. W sieci można znaleźć sporo materiałów treningowych absolutnie dla każdego.

Paulina Koziejowska Instagram.com
Paulina Koziejowska

Ale pandemia koronawirusa odbiła się nie tylko na tym aspekcie życia Koziejowskiej, która jest dziennikarką Superstacji.

d1mpa33

Paulina napisała na swoim instagramowym profilu: "Szanowni Widzowie, na czas walki z koronawirusem Superstacja zmieniła swój system pracy. Ze względu na bezpieczeństwo dziennikarzy oraz osób z ekip realizacyjnych część programów została zawieszona, w tym również mój 'Supershow'. Od dzisiaj widzimy się na antenie w programie 'Super Temat - Korona Kryzys'. Zapraszam już dziś o godzinie 14.00 i 22.00. Moim gościem via Skype będzie dziś między innymi Urszula Kasprzak, która w niedzielę zorganizowała fantastyczny koncert na żywo na serwisie YouTube. Poza tym Polacy mieszkający we Włoszech i w Wielkiej Brytanii oraz Polka, u której zdiagnozowano koronawirusa. Zapraszam!".

Pandemia koronawirusa wpływa na codzienność każdego z nas - i pod względem zawodowym, i prywatnym. Gwiazdy wciąż apelują o jedno - by unikać zagrożenia i pozostać w domu.

- Dostałam wiele pytań od osób przychodzących na moje zajęcia, co teraz? Każdy chciałby nadal ćwiczyć ale bez obawy o własne zdrowie czy życie. Stąd pomysł na treningi on-line. Zachowujemy regularność, będziemy spotykali się i wspólnie ćwiczyli - mówi Bolek, która na żywo trenuje razem z Koziejowską, ale nie tylko.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33