Trwa ładowanie...

Pracownicy Teatru Polonia zaangażowali się w walkę z koronawirusem

Teatr Polonia poinformował, że jego pracownicy postanowili włączyć się w walkę z koronawirusem. Szyją maseczki i pomagają w szpitalu.

Pracownicy Teatru Polonia zaangażowali się w walkę z koronawirusemŹródło: Facebook
dfav62i
dfav62i

Pandemia Koronawirusa sprawiła, że działalność wszystkich ośrodków kulturalnych w Polsce została zawieszona. Część teatrów udostępnia widzom nagrane wcześniej spektakle. Aktorzy i muzycy z kolei chętnie angażują się w internetowe akcje, jak koncerty online. Ale są też tacy, którzy postanowili zaangażować się w pomoc w walce z koronawirusem.

Teatr Polonia opublikował post, w którym poinformował, że jego pracownicy - kierownik obsługi widowni oraz garderobiane - szyją maseczki i pomagają w szpitalu:

"Drodzy Widzowie, bardzo chcemy pochwalić się osobami związanymi z naszą Fundacją, które aktywnie włączyły się w walkę z koronawirusem! Krzysztof Wołyniec Don Cristoforo, kierownik obsługi widowni w naszych teatrach oraz współwłaściciel kawiarni Amaristo i Och Cafe, pomaga jako sanitariusz w szpitalu. Wiesława Kamińska i Maria Pińkowska, nasze wspaniałe garderobiane, od kilku tygodni wykorzystują swoje umiejętności i szyją maseczki. Jesteśmy z Was dumni!"

Fani są zachwyceni ich postawą: "Wspaniali!", "Wow, to dopiero odwaga i bezinteresowność", "Jesteście najlepsi"

dfav62i

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

dfav62i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfav62i