Trwa ładowanie...
d179y2w

Koroniewska i Dowbor nie są jedyni. Gwiazdy z Polski uwielbiają tę wyspę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku dni wrzucają fotki z wakacji na Wyspach Kanaryjskich. Relaksując się na Fuerteventurze natknęli się na pewną znaną rodzinę, która także poleciała tam na ferie zimowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie spodziewali się spotkać znajomych w Warszawy
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie spodziewali się spotkać znajomych w Warszawy (ONS.pl)
d179y2w

"Jak widać łatwiej się spotkać na Fuercie niż w Warszawie" – napisała Barbara Kurdej-Szatan pod zdjęciem z Joanną Koroniewską, Maciejem Dowborem i swoim mężem. Wygląda na to, że obie rodziny spotkały się tam przypadkowo, ale nie skończyło się na zrobieniu wspólnej fotki. Wszyscy razem poszli później na lody, a Kurdej-Szatan nagrała zabawne InstaStories.

Kurdej-Szatan i Koroniewska nabijały się z "wakacji w Ciechocinku" i zażywania kąpieli słonecznych. W tle filmiku na InstaStories słychać ich dzieci, które mogły się wspólnie bawić. Kurdej-Szatan ma 8-letnią córeczkę Hanię, a Koroniewska ma dwie dziewczynki. Helenka skończyła niedawno dwa latka, a Jadzia będzie miała w sierpniu jedenaste urodziny.

d179y2w

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Okazuje się, że Fuertaventura (hiszpańska wyspa u wybrzeży północno-wschodniej Afryki) przyciąga polskich celebrytów jak magnes. Oprócz rodziny Dowborów i Kurdej-Szatanów można tam też spotkać Roberta Górskiego, jego żonę Monikę Sobień i ich córeczkę.

"Kołobrzeg jest dobry, ale ma swoje złe strony" – skwitowała Sobień, wrzucając fotkę z gorącej plaży.

Obejrzyj: Barbara Kurdej-Szatan: "Nie możemy pozwolić sobie na romantyczne wieczory"

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w