Trwa ładowanie...

Korwin Piotrowska chwali Maffashion: "To, co zrobiłaś jest niezwykle ważne". Blogerka komentuje swój udział w demonstracjach

Dziennikarka nie darzy sympatią blogerki, co podkreślała wielokrotnie. Na swoim profilu na Facebooku nie raz krytykowała wypowiedzi Maffashion. Teraz jednak postanowiła ją pochwalić.

Korwin Piotrowska chwali Maffashion: "To, co zrobiłaś jest niezwykle ważne". Blogerka komentuje swój udział w demonstracjachŹródło: ons.pl
d1cnc7l
d1cnc7l

Ci, którzy śledzą Karolinę Korwin-Piotrowską w mediach społecznościowych, zapamiętają tę chwilę na długo. Dziennikarka dodała wpis, w którym chwali Maffashion. W czwartek blogerka pojawiła się z grupą znajomych na marszu, dając tym samym sygnał, że nie zgadza się na to, co aktualnie robi władza. Ponadto dodała też fotkę na Instagramie, którą podpisała:
- "Jesteśmy! #POLSKA #konstytucja #trójpodziałwładzy Bez rozpisywania się w temacie. Bo to nie miejsce na wypracowanie, ani późniejszą przepychankę z tymi co maja inne zdanie. Moja wolność słowa, moja wolność wypowiedzi i stanowiska w sprawie tego co się dzieje w NASZYM KRAJU".

Karolina Korwin-Piotrowska nie kryje zadowolenia z faktu, że osoba, która ma tak liczne grono fanów, udziela się politycznie:
- "Maffashion, brawo. Masz miliony fanów, masz realny wpływ na ludzi, możesz wskazywać im drogę, uczyć ich; to, co zrobiłaś jest niezwykle ważne. Pokazuj swoim fanom, że sukienki, torebki i buty są fajne, każdy je lubi, nie ma w tym nic złego, ale na co nam one, kiedy możemy zostać niewolnikami! Tak trzymać".

Postanowiliśmy skontaktować się z blogerką i zapytać ją o to, dlaczego tym razem zdecydowała się wziąć udział w demonstracji, ponieważ robi to bardzo rzadko.
- Raczej nie udzielam się politycznie, unikam też wypowiedzi na temat religii. Myślę, że to, co napisałam na Instagramie, jest bardzo wymowne. Niewykluczone, że pojawię się jeszcze na marszach. Zobaczymy, jak potoczy się sytuacja - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.

Nocne blokady pod Sejmem. Policja usuwała demonstrantów

d1cnc7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cnc7l