Trwa ładowanie...

Korwin-Piotrowska solidaryzuje się z ofiarami nawałnic. "Wiem, co to znaczy stracić wszystko"

Dziennikarka jest bardzo poruszona losem ludzi, którzy w wyniku nawałnic stracili dorobek życia. Korwin-Piotrowska postanowiła wyrazić swoje współczucie i realnie pomóc potrzebującym. Telewizyjna gwiazda znalazła sposób na szybką zbiórkę pieniędzy.

Korwin-Piotrowska solidaryzuje się z ofiarami nawałnic. "Wiem, co to znaczy stracić wszystko"Źródło: ONS.pl
du0nsff
du0nsff

Karolina Korwin-Piotrowska bardzo chętnie zabiera głos w debacie publicznej i komentuje bieżące wydarzenia. Z reguły nie szczędzi gorzkich słów zjawiskom i osobom, które jej zdaniem zasłużyły na krytykę. Ostatnio dziennikarka ostro wypowiedziała się na temat Krzysztofa Ziemca.

W swoim najnowszym poście na Facebooku, Korwin-Piotrowska postanowiła odnieść się do sytuacji mieszkańców Pomorza. W ostatnich dniach przeszły przez ten region poważne nawałnice, które wyrządziły ogromne szkody. Dziennikarka zaznaczyła, że doskonale wie, co czują poszkodowani ludzie, ponieważ sama kiedyś straciła dorobek życia.

- Kochani, wiem, co to znaczy stracić WSZYSTKO. Nie mieć gdzie spać, w co sie ubrać, nie mieć miejsca, gdzie mozna zaparzyć sobie herbaty. Po nawałnicy na Pomorzu, wiem co czują ci ludzie, którzy piszą w internecie, że stracili wszystko. Mają na przykład zwierzęta, które trzeba nakarmić, a nie ma prądu i nie wiadomo, kiedy będzie. Może, jak powiedział mi Sołtys Rytla, z którym rozmawiałam: "prąd będzie za...kilka tygodni". Ci ludzie nie mają NIC. Za chwilę rok szkolny, trzeba wyprawić dzieci do szkoły. Te dzieci nie mają NIC. Nie maja ubrań, książek, dachu nad głową...tego nie zrozumie nikt, kto tego nie przeżył - napisała na swoim profilu Krowin-Piotrowska. (Zachowano oryginalną pisownię)

Los pokrzywdzonych ludzi wstrząsnął dziennikarką, która postanowiła pomóc. W dalszej części posta przedstawiła pomysł na zbiorkę pieniędzy. - Widzę zdjęcia w sieci, nie dają mi one spokoju i pomyslałam, że moge zrobić TO: Oto zestaw wszystkich moich książek, cztery sztuki. Dostanie je ten, z napisanym osobiście autografem i dedykacją, kto wpłaci najwięcej, a screen/zdjęcie wyśle mi w wiadomości na mój fp; na rzecz Chojnic albo Rytla - zaproponowała Korwin-Piotrowska. (Zachowano oryginalną pisownię)

du0nsff

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku dziennikarka wkleiła jeszcze kilka postów dotyczących tej akcji. Jeden z nich dotyczył wpłat, inny to screen wiadomości od wdzięcznej kobiety, która ucierpiała w wyniku wichury.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Korwin-Piotrowska o nowej książce. Gwiazdy się jej boją

du0nsff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du0nsff