Trwa ładowanie...

Kossakowski i Wojciechowska komentują związek. "Celebrujemy te chwile, które możemy"

Odkąd w mediach pojawiła się plotka na temat nowego związku w show-biznesie, zainteresowanie Przemysławem Kossakowskim oraz Martyną Wojciechowską wzrosło. Oto, co mówią o doniesieniach na temat relacji, która ich łączy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kossakowski i Wojciechowska komentują związek. "Celebrujemy te chwile, które możemy"Źródło: Instagram.com
du77kuh
du77kuh

Ich wspólne zdjęcia budzą niesamowity entuzjazm wśród fanów. Mimo wszystko ani Martyna, ani Przemek nie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Przy każdej też okazji pytani są o relacje. Ci wciąż odpowiadają wymijająco.

- Ja to obserwuje, jakbym był zamknięty w jakimś terrarium i poddawany jakimś dziwacznym eksperymentom. Nie mówię, że patrzę na to bez emocji. Są to naturalne konsekwentnie pewnych wyborów, które podejmujemy w życiu – tłumaczył Kossakowski medialny szum w rozmowie z "Party"

- Jesteśmy szalenie zapracowanymi ludźmi. Szczęśliwie od czasu do czasu wpadamy na siebie w przestrzeni prywatnej, więc celebrujemy te chwile, które możemy. I to jest wszystko – odpowiedział na pytanie o wspólną podróż.

Co ciekawe, Martyna również wypowiedziała się na temat Kossakowskiego i ich znajomości. - Ma ogromne poczucie humoru, ma dystans do siebie i do świata. Uważam, że jest po prostu świetnym facetem. A ja niezmiennie nie potwierdzam, nie zaprzeczam, bo po co. Popsułabym sobie całą zabawę – mówiła w rozmowie z serwisem ""Jastrząb Post". Zdaje się, że nie doczekamy się na razie oficjalnego potwierdzenia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

du77kuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du77kuh