Trwa ładowanie...
d227u00

Kossakowski i Wojciechowska komentują związek. "Celebrujemy te chwile, które możemy"

Odkąd w mediach pojawiła się plotka na temat nowego związku w show-biznesie, zainteresowanie Przemysławem Kossakowskim oraz Martyną Wojciechowską wzrosło. Oto, co mówią o doniesieniach na temat relacji, która ich łączy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wciąż oficjalnie nie potwierdzili związku.
Wciąż oficjalnie nie potwierdzili związku. (Instagram.com)
d227u00

Ich wspólne zdjęcia budzą niesamowity entuzjazm wśród fanów. Mimo wszystko ani Martyna, ani Przemek nie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Przy każdej też okazji pytani są o relacje. Ci wciąż odpowiadają wymijająco.

- Ja to obserwuje, jakbym był zamknięty w jakimś terrarium i poddawany jakimś dziwacznym eksperymentom. Nie mówię, że patrzę na to bez emocji. Są to naturalne konsekwentnie pewnych wyborów, które podejmujemy w życiu – tłumaczył Kossakowski medialny szum w rozmowie z "Party"

- Jesteśmy szalenie zapracowanymi ludźmi. Szczęśliwie od czasu do czasu wpadamy na siebie w przestrzeni prywatnej, więc celebrujemy te chwile, które możemy. I to jest wszystko – odpowiedział na pytanie o wspólną podróż.

d227u00

Co ciekawe, Martyna również wypowiedziała się na temat Kossakowskiego i ich znajomości. - Ma ogromne poczucie humoru, ma dystans do siebie i do świata. Uważam, że jest po prostu świetnym facetem. A ja niezmiennie nie potwierdzam, nie zaprzeczam, bo po co. Popsułabym sobie całą zabawę – mówiła w rozmowie z serwisem ""Jastrząb Post". Zdaje się, że nie doczekamy się na razie oficjalnego potwierdzenia.

Kibicujecie im?

d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00