Trwa ładowanie...
d4i3odf

Kosztowne wykształcenie syna. Edyta Górniak dba o przyszłość Allana

Plany, marzenia i ambicje syna są dla Edyty Górniak priorytetem, nawet jeśli kosztują fortunę. Piosenkarce najbardziej zależy na szczęściu Allana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak robi wszystko co może, by jej syn był szczęśliwy.
Edyta Górniak robi wszystko co może, by jej syn był szczęśliwy. (East News)
d4i3odf

Mimo młodego wieku syn Edyty Górniak – 14-letni Allan, już wie czym chce zająć się z przyszłości. Jego marzeniem jest praca producenta muzycznego. W związku z tym piosenkarka postanowiła nie oszczędzać na wykształceniu syna, który po wakacjach stanie się uczniem prywatnej szkoły muzycznej w Los Angeles. Poza normalnymi zajęciami, nastolatek będzie uczył się historii muzyki, obsługi sprzętów muzycznych oraz gry na instrumentach.

Szkoła, którą wybrała Górniak nie jest niestety tania. Jej roczny koszt to około 300 tysięcy złotych, a edukacja Allana potrwa tam od 4 do 6 lat. Chłopak nie ma się jednak o co martwić, bo mama ciężko pracuje na jego wykształcenie. Aż do jesieni pozostaje w kraju, gdzie zagra dużo koncertów. Po wakacjach rusza zaś w akustyczną trasę koncertową, które przyniesie jej ponad milion złotych zysku. Niedługo artystka zacznie też pracę na planie "The Voice Kids”, dzięki czemu na jej konto wpłynie 400 tysięcy.

d4i3odf

Wygląda więc na to, że piosenkarka będzie mogła pozwolić sobie na tak kosztowną szkołę dla syna. To będzie wymagało od niej dużo pracy, jednak Edyta Górniak niejednokrotnie pokazała już, że szczęście Allana jest dla niej najważniejsze.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf