Trwa ładowanie...
d3wu1r8

Koziejowska ponownie komentuje rozstanie z Borkowskim

Pogodynka powiedziała, że różnica wieku nie była problemem. Ona i o 23 lata starszy Borkowski dziś są już tylko znajomymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina koziejowska
Paulina koziejowska (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
d3wu1r8

Koziejowska (36 l.) i Borkowski (59 l.)spotykali się przez trzy miesiące. Swój związek promowali wszędzie. Borkowski już planował ślub, a Koziejowska pomieszkiwała u niego. Nagle wszystko się skończyło.

Borkowski usunął wszystkie zdjęcia z młodszą partnerką, a ona na Instagramie zamieściła oświadczenie:

d3wu1r8

"To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile".

Teraz w rozmowie z "Na żywo" pogodynka powiedziała:

- To były trzy cudowne miesiące, ale okazało się, że nasze drogi mijają się i nie da się tego naprawić. Nie rozstaliśmy się przez różnicę wieku, ona była atutem, ale mimo to dziś jesteśmy już tylko znajomymi.

d3wu1r8

Czy myślicie, że do siebie pasowali?

d3wu1r8

Podziel się opinią

Share

d3wu1r8

d3wu1r8