ycipk-3mklm0

Koziejowska ponownie komentuje rozstanie z Borkowskim

Pogodynka powiedziała, że różnica wieku nie była problemem. Ona i o 23 lata starszy Borkowski dziś są już tylko znajomymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina koziejowska
Paulina koziejowska (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
ycipk-3mklm0

Koziejowska (36 l.) i Borkowski (59 l.)spotykali się przez trzy miesiące. Swój związek promowali wszędzie. Borkowski już planował ślub, a Koziejowska pomieszkiwała u niego. Nagle wszystko się skończyło.

Borkowski usunął wszystkie zdjęcia z młodszą partnerką, a ona na Instagramie zamieściła oświadczenie:

ycipk-3mklm0

"To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile".

Teraz w rozmowie z "Na żywo" pogodynka powiedziała:

- To były trzy cudowne miesiące, ale okazało się, że nasze drogi mijają się i nie da się tego naprawić. Nie rozstaliśmy się przez różnicę wieku, ona była atutem, ale mimo to dziś jesteśmy już tylko znajomymi.

ycipk-3mklm0

Czy myślicie, że do siebie pasowali?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mklm0

ycipk-3mklm0
ycipk-3mklm0