Trwa ładowanie...
dchxf1k

Koziejowska rzuciła Borkowskiego. Aktor nie daje za wygraną

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska rozstali się. Pogodynka stacji Nowa TV wydała oświadczenie, a aktor już w wymowny sposób skomentował jej słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska (Materiały prasowe)
dchxf1k

W swoim oficjalnym oświadczeniu Paulina Koziejowska informuje, że definitywnie zakończyła związek z Jackiem Borkowskim. Teraz aktor wszystko skomentował.

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska byli parą przez trzy miesiące. Ich związek budził ogromne emocje, bo dzieliła ich spora różnica wieku. Mimo tego wydawali się szczęśliwi i nierozłączni.

dchxf1k

Niedawno sieć obiegła jednak informacja, że ich związek bezpowrotnie się rozpadł. 26-letnia partnerka aktora "Klanu" oficjalnie to potwierdziła, wydając oświadczenie. Borkowski nie omieszkał skomtnować.

- To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile - przeczytamy w social mediach pogodynki.

Wszyscy czekali na stanowisko Jacka Borkowskiego w całej sprawie. Ku naszemu zdziwieniu aktor skomentował post swojej byłej dziewczyny.

dchxf1k

Jego odpowiedzią okazało się... serduszko w komentarzu. Widać, że aktor nie daje za wygraną i być może wciąż ma nadzieję na powrót do Koziejowskiej.

   Instagram.com

Przypomnijmy, że kilka lat temu zmarła żona Jacka Borkowskiego. Teraz znowu został sam. To na pewno dla niego trudny czas.

Co myślicie o tym wszystkim?

dchxf1k

Podziel się opinią

Share

dchxf1k

dchxf1k