Trwa ładowanie...
d4aaso1

Kożuchowska zapłaciła 3,5 tys. za krótkie badanie. Chce się wolniej starzeć

W show-biznesie jest wyjątkowa presja na to, by jak najdłużej pozostać pięknym i młodym. 47-letnia Kożuchowska ma swój patent na powstrzymanie procesów starzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska (ONS.pl)
d4aaso1

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, a jej potencjał doceniają nie tylko producenci filmów i seriali, ale też reklamodawcy. Gwiazda promuje wiele produktów i podpisuje lukratywne kontakty, opiewające na setki tysięcy zł. Branża jest jednak nieubłagana - Kożuchowska musi zawsze prezentować się rewelacyjnie. Aktorka, która jest przed 50., robi wszystko, by powstrzymać procesy starzenia i dalej zachwycać na czerwonych dywanach.

W rozmowie z "Galą" zdradziła, że zdecydowała się na specjalną dietę dostosowaną specjalnie do niej. Oczywiście nie gotuje sama, korzysta z kateringu.

– Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego badania genetycznego. Jak wskazują badania, najlepszym sposobem na spowolnienie efektów starzenia i oczyszczenie organizmu jest działanie od wewnątrz. A dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie możemy się dowiedzieć, jak przyspieszyć jego metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy zmienić nie tylko sposób odżywiania, ale także cały tryb życia "ustawić" pod nasz genotyp – mówiła Małgosia.

d4aaso1

Taka spersonalizowana dieta oparta na analizie DNA to kosztowana sprawa. Za samo badanie wykonywane pod tym kątem trzeba zapłacić 3,5 tys. zł.Trwa ono zaledwie kilkanaście minut, ale jest niezbędne, by eksperci mogli dobrać odpowiednie produkty składające się na dietę klienta. Miesięczny koszt kateringu to też koszt ponad 3 tys. zł.

Myślicie, że to dobra inwestycja?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4aaso1

Podziel się opinią

Share
d4aaso1
d4aaso1