Trwa ładowanie...

Kożuchowska złym wyborem. Czy to koniec jej marzenia?

Kożuchowska wcielająca się w rolę Krystyny Skarbek? Według Marii Nurowskiej, autorki książki o polskiej tajnej agentce, taki angaż jest kompletnie nietrafioną decyzją.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kożuchowska złym wyborem. Czy to koniec jej marzenia?Źródło: ONS.pl
d3i0jp9

Małgorzata Kożuchowska, dla której rola jest spełnieniem aktorskich marzeń nie odniosła się do wpisu Nurowskiej. Od komentarza wstrzymała się także jej rzeczniczka. Nie wiadomo zatem, czy jeden negatywny wpis, mógłby wpłynąć na rezygnację aktorki z długo wyczekiwanej szansy. Nawet jeśli pochodzi on od osoby, która historię Skarbek zna najlepiej w kraju.

Wpis Marii Nurowskiej na Facebooku Facebook.com
Wpis Marii Nurowskiej na Facebooku Źródło: Facebook.com

Internauci w pełni zgadzają się z Nurowską, sugerując Kożuchowskiej rezygnację i pozostanie przy rolach serialowych. Popierają także pomysł, by w postać Krystyny Skarbek wcieliła się właśnie Agata Kulesza.

d3i0jp9

Przypomnijmy, że Krystyna Skarbek była agentką brytyjskich tajnych służb, która w czasie II wojny światowej działała pod pseudonimem Christine Granville. Była jednym z ulubionych szpiegów Winstona Churchilla. Zginęła w 1952 roku w wyniku pchnięcia nożem zadanego przez byłego adoratora, którego oświadczyny odrzuciła.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3i0jp9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i0jp9
d3i0jp9