Trwa ładowanie...
d17prpj

Kraków Live Music Festival 2019. Kto zagra podczas tegorocznej edycji? Ogłoszono nazwiska czterech pierwszych wykonawców

Kraków Live Music Festival 2019 to jedno z największych wydarzeń muzycznych, które odbędzie się 16-17 sierpnia. Znamy już nazwiska czterech pierwszych wykonawców. Sprawdź, kto zagra podczas tegorocznej edycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kraków Live Music Festival 2019. Kto zagra podczas tegorocznej edycji? Ogłoszono nazwiska czterech pierwszych wykonawców
Kraków Live Music Festival 2019. Kto zagra podczas tegorocznej edycji? Ogłoszono nazwiska czterech pierwszych wykonawców (East News)
d17prpj

Kraków Live Music Festival 2019 – tegoroczna edycja

Kraków Live Music Festival 2019 odbędzie się 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Festiwal jest jednym z największych wydarzeń muzycznych sezonu letniego i co roku przyciąga coraz większe tłumy widzów.

Kraków Live Music Festival 2019 – artyści

d17prpj

Znamy już czterech pierwszych artystów, którzy wezmą udział podczas tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival. Są nimi: Post Malone, Macklemore, Years & Years oraz DJ Snake.

Główną atrakcją Festiwalu będzie występ Post Malone, 23-letniego rapera i wokalisty urodzonego w Nowym Jorku. Jego debiutancki album „Stoney” pobił rekordy sprzedaży. Artysta porusza się pomiędzy wieloma gatunkami muzycznymi, idealnie łączy hip-hop, trap i gitarowe brzmienia.

Kolejnym zapowiedzianym wykonawcą jest Macklemore. Autor wielu solowych wydawnictw, jak i kooperacyjnych albumów z Ryanem Lewisem. Twórca alternatywnego rapu przez ostatnie kilkanaście lat podbijał amerykańskie listy przebojów.

Years & Years to brytyjski zespół zajmujący się muzyką elektroniczną, którą łączy z R’N’B, electropopem i house’em z lat 80. Debiutancki album „Communion” (2015) pojawił się na pierwszym miejscu UK Top 40. Dzięki takim utworom jak „King”, „Shine” czy „Desire” zyskał status najszybciej sprzedającego się debiutu roku w Wielkiej Brytanii.

d17prpj

Pochodzący z Francji DJ Snake jest jednym z czołowych producentów muzycznych na całym świecie. Największe uznanie zdobył w 2015 r. w roli współtwórcy utworu „Lean On”, nagranego wspólnie z Major Lazer oraz MØ.

Kraków Live Music Festival 2019 – bilety

Od 1 marca ruszyła sprzedaż specjalnych biletów. Sprawdź, ile kosztuje wejście na wydarzenie.

EARLY BIRD TICKETS w sprzedaży od 1.03, od godz. 10:00 do 14.03 (lub do wyczerpania puli biletów)

d17prpj

Karnet 2 DNI - 369 PLN

Karnet 2 DNI + pole namiotowe - 429 PLN

REGULAR TICKETS w sprzedaży od 15.03 do 6.08 (lub do wyczerpania puli biletów)

Karnet 2 DNI - 399 PLN

Karnet 2 DNI + pole namiotowe - 459 PLN

Bilet jednodniowy - 249 PLN

Bilety są dostępne na www.altersklep.pl lub www.ebilet.pl.

d17prpj

Podziel się opinią

Share

d17prpj

d17prpj