Trwa ładowanie...
d18kv0c

Krawczyk nie płacił alimentów. Teraz zabrał synów na wakacje

Aktor pochwalił się na Instagrami fotką z rodzinnych wakacji. Oprócz Sylwii Juszczak i jej dzieci są też synowie Mikołaja Krawczyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mikołaj Krawczyk
Mikołaj Krawczyk (East News, Fot: East News)
d18kv0c

Od kilku miesięcy w mediach jest głośno o konflikcie pomiędzy Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem. Podobno znany aktor wymiguje się od płacenia alimentów, które zostały ustalone po tym, jak para się rozstała. Aktor nie skomentował publicznie tych doniesień, ale aktorka nie raz wyraziła niezadowolenia w mediach społecznościowych ze względu na postawę ojca swoich dzieci.

Okazuje się, że konflikt najprawdopodobniej został zażegnany, ponieważ Krawczyk zabrał synów na wakacje. Nad polskie morze wyjechał z żoną, Sylwią Juszczak, a także z jej synami z pierwszego małżeństwa. Na zdjęciu wyglądają jak idealna rodzina.

d18kv0c

- Banda łobuzów i morze! Przerąbanie udane wakacje razem! Bawcie się wszyscy, choć w połowie tak dobrze jak my! - napisał Mikołaj Krawczyk.

Aktor najwidoczniej chce naprawić relacje z dziećmi i byłą partnerką, dlatego postanowił spędzić z nimi trochę więcej czasu. Czy tak pozostanie?

ZOBACZ TAKŻE: Aneta Zając: "Nic bym w życiu nie zmieniła. Jest piękne!"

d18kv0c

Podziel się opinią

Share

d18kv0c

d18kv0c