Kret cierpi po rozstaniu z Tadlą. Szuka pomocy u specjalistów

O rozstaniu pogodynka i dziennikarki rozpisywały się praktycznie wszystkie media. Kret niewzruszony porzucił Tadlę, a teraz, po kilku miesiącach nie potrafi sobie z tym poradzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kret zrozumiał co stracił.
Kret zrozumiał co stracił. (ONS.pl)
WP

Totalna porażka Jarosława Kreta i sukces Beaty Tadli w "Tańcu z gwiazdami" doprowadził do tego, że ich rozstanie było przez cały czas praktycznie na ustach wszystkich.

Rozpłakana Tadla rzucona na oczach całej Polski przeistoczyła się w kipiącą seksem i pewną siebie kobietę. Jarosław Kret za to po czasie uświadomił sobie, co stracił. Z chojraka nieco się skulił, a teraz próbuje odzyskać względy dziennikarki. Niestety, z tego, co można wywnioskować, nieco za późno.

"Super Express" zdradza, że pogodynek postanowił za wszelką cenę pokazać, jak bardzo się stara. W akcie desperacji pojawia się nawet w poradni psychologicznej. - On liczy na to, że chodząc na terapię, udowodni Beacie, że robi wszystko, by się zmienić. Ale ona jest niewzruszona. Wygrana w programie podbudowała ją, otworzyła na świat. Już nie płacze za Kretem. Nawet o nim nie myśli. Ma jednak nadzieję, że on ułoży sobie swoje sprawy i rozwiąże prywatne problemy. Może dzięki temu będzie lepszy. Ale już dla innej kobiety – zdradził "Super Expressowi".

WP

Myślicie, że Tadla powinna wrócić do Kreta?

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP