Trwa ładowanie...

Kris Jenner chce zarobić na ciąży Kylie. Gwiazda ma już konkretny plan

Kris Jenner zbudowała prawdzie imperium biznesowe. To ona odpowiada za kluczowe decyzje w klanie Kardashianów. Teraz celebrytka ma pomysł jak zarobić kolejne miliony na ciąży córki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kris Jenner chce zarobić na ciąży Kylie. Gwiazda ma już konkretny planŹródło: ONS.pl
d3ok4vj
d3ok4vj

Ciąża Kylie Jenner wywołała prawdziwą burzę w mediach. Wiadomo już, że ojcem dziecka jest 25- letni Travis Scott, a poród przewidziany został na luty 2018 r. Z całego tego zainteresowania cieszy się przed wszystkim Kris Jenner, która postrzega całą sytuację jako kolejną szansę do zarobienia ogromnych pieniędzy.

- Kris umawia spotkania w sprawie nowego biznesu odzieżowego. Jest szczęśliwa z powodu Kylie nie tylko dlatego, że ponownie zostanie babcią, ale też z powodu nowych możliwości biznesowych - mówi źródło The Sun.

Celebrytka chce namówić Kylie do wypuszczenia linii odzieżowej dla młodych mam. Przedsięwzięcie ma spore szanse powodzenia. W końcu firma kosmetyczna Kylie przynosi gigantyczne dochody. W 18 miesięcy na konto Jenner wpłynęło 420 milionów dolarów. Jeśli tendencja się utrzyma, to w wieku 25 lat Kylie może zostać miliarderką. Zaprojektowanie kolekcji dla młodych mam z pewnością by się do tego przyczyniło.

d3ok4vj

Kilka dni po tym, gdy okazało się, że Kylie spodziewa się dziecka, ciąże ogłosiła też jej siostra Khloe. Jeszcze wcześniej Kim potwierdziła informacje o wynajęciu surogatki. To prawdziwy babyboom w rodzinie Kardashianów. Kris Jenner z pewnością zaciera ręce.

Zobacz też: Dean Cain o Kim Kardashian: "Jest przesłodka, naprawdę dużo pracuje"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ok4vj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ok4vj