Trwa ładowanie...
d17eald

Kristen Stewart - z dziewczyną i byłym chłopakiem w jednym samolocie

Trudno wyobrazić sobie mniej komfortową sytuację... Gwiazda sagi "Zmierzch" natknęła się na swojego byłego chłopaka, Roberta Pattinsona, w samolocie. W dodatku aktorka była w towarzystwie swojej obecnej partnerki, Stelli Maxwell.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristen Stewart - z dziewczyną i byłym chłopakiem w jednym samolocie
(East News)
d17eald

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli jedną z najgorętszych par Hollywood. Poznali się na planie sagi "Zmierzch" i ku zachwycie fanów, po jakimś czasie zostali parą również w prawdziwym życiu. Jednak w 2012 roku aktorka wywołała skandal, zdradzając swojego partnera z żonatym reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca", w którym grała główną rolę.

Instagram.com
Podziel się

Zdjęcia ze schadzki Stewart i Ruperta Sandersa upublikował magazyn "US Weekly". Aktorka pod presją opinii publicznej złożyła oficjalne przeprosiny. Jednak związek z Pattinsonem rozpadł się, a dla Kristen rozpoczął się trwający kilkanaście miesięcy okres niesławy. Z dnia na dzień przestała być ulubienicą Hollywood.

d17eald
East News
Podziel się

Po tym, jak Robert Pattinson oświadczył, że przebacza byłej dziewczynie, a sprawa romansu z żonatym reżyserem nieco przycichła, Kristen zaangażowała się w filmy ambitniejsze niż saga o wampirach i wilkołakach, odzyskując nie tylko opinię dobrej aktorki, ale i sympatię widzów. Ostatnio zabłysnęła rolą w filmie "Personal Shopper".

East News
Podziel się

Stewart zmieniła jednak wizerunek na chłopięcy i ogłosiła, że jest biseksualna. Jak widać na najnowszym zdjęciu, aktorka w niczym nie przypomina już słodkiej i dziewczęcej "dziewczyny wampira". W towarzystwie partnerki, Stelli Maxwell, została sfotografowana na lotnisku w Los Angeles. Tym samym samolotem leciał jej były chłopak, Robert Pattinson.

d17eald
East News
Podziel się

Znajomi Stewart twierdzą, że ta dwójka pozostaje w dobrych stosunkach. Pattinson jest zaręczony z wokalistką FKA Twigs.

East News
Podziel się
d17eald

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald