Król Karol Gustaw i Królowa Sylwia na wakacjach. Wybrali się na rejs jachtem
GALERIA
Widok monarchów opalających się na jachcie to doprawdy widok niecodzienny. Koronowane głowy niezwykle rzadko dają się przyłapać w tak swobodnej sytuacji. Nawet jeśli do mediów trafiają zdjęcia to raczej z nieformalnych, ale dystyngowanych spotkań lub rodzinnych uroczystości. Para królewska w strojach kąpielowych potrafi więc wzbudzić niemałą sensację.
Aktywny wypoczynek
Z drugiej strony, czy ktoś dziwi się, że urlopu potrzebują nawet koronowane głowy? Szwedzka para królewska jest o tyle wyjątkowa, że zamiast wylegiwać się w luksusowym ośrodku, wypoczywa bardzo aktywnie. Jak widać, mimo że oboje są już seniorami rodu (król ma 72 lata, królowa 75), najwyraźniej nie zamierzają rezygnować z aktywnego trybu życia.
Błogi urlop
Król Karol Gustaw i królowa Sylwia dali przyłapać się paparazzi podczas rejsu na jachcie w trakcie urlopu w Saint Tropez. Para w pełni korzystała z pogody. Królowa nie tylko spędzała czas na opalaniu, ale zdecydowała się także popływać. Jak można wywnioskować ze zdjęć, rejs sprawił jej dużo radości. Z twarzy monarchini niemal nie schodził uśmiech.
W szampańskich nastrojach
Dobry nastrój niewątpliwie udzielał się też jej małżonkowi. Widać także, że oboje są wciąż w świetnej formie. Tylko pozazdrościć hartu i pogody ducha!