Trwa ładowanie...
dfx1to3

Króliczek "Playboya" popełnił samobójstwo. 33-latka zostawiła pożegnalny list

Była modelka "Playboya", która kilka lat temu padła ofiarą przemocy domowej, nie żyje. Przyczyną śmierci było samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ashley Mattingly nie żyje. Miała 33 lata
Ashley Mattingly nie żyje. Miała 33 lata (Getty Images)
dfx1to3

Ashley Mattingly odeszła w wieku 33 lat. Kobieta odebrała sobie życie w ubiegłą środę w Austin w Teksasie. Dwa dni później jej ciało znalazła policja zaalarmowana przez zaniepokojoną przyjaciółkę, która nie mogła się z nią skontaktować.

Jak donosi TMZ, była modelka zostawiła list pożegnalny, który został zabezpieczony przez funkcjonariuszy jako część śledztwa.

Z informacji do jakich dotarło TMZ wynika, że Ashley Mattingly mieszkała w Austin do 2 lat i zmagała się z alkoholizmem. Kilka miesięcy temu adoptowała psa, aby poradzić sobie z samotnością. Zwierzę przebywa obecnie pod opieką jej najbliższych.

dfx1to3

ZOBACZ TEŻ: Anna Korcz szczerze o swojej sesji w "Playboyu"

W 2011 r. Ashley Mattingly wybrano miss marca magazynu "Playboy". 5 lat później została skazana za jazdę pod wpływem, kiedy wjechała wózkiem golfowym w 4 zaparkowane auta. Była kompletnie pijana.

Mattingly była ofiarą przemocy domowej. W 2012 r. jej eks-partner Lane Garrison (na zdjęciu), aktor serialu "Prison Break", został skazany za pobicie.

  Getty Images
(Getty Images)
  Getty Images
(Getty Images)

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

dfx1to3

Podziel się opinią

Share
dfx1to3
dfx1to3