Trwa ładowanie...

Królikowski jest zazdrosny o szczęście byłej. "Też wolałby myśleć o ślubie"

Antek Królikowski marzy o tym, by w końcu się ustatkować. Dobija go fakt, że jego była dziewczyna wychodzi niebawem za mąż.

Królikowski jest zazdrosny o szczęście byłej. "Też wolałby myśleć o ślubie"Źródło: East News, fot: East News
d27kim0
d27kim0

Antek Królikowski nie ma ostatnio najlepszego okresu. Po rozstaniu z Julią Wieniawą aktor nie mógł się pozbierać. Gdy młoda gwiazda znalazła pocieszenie w objęciach Barona, Królikowski stracił wszelkie nadzieje, że uda mu się do niej wrócić. Stwierdził, że zamiast się zamartwiać, też powinien ruszyć naprzód. Zaczął nawet randkować z niejaką Kasią, która w tym roku zdawała maturę. To dopiero początkowa faza ich związku.

Podczas gdy aktor cały czas angażuje się w nowe relacje i nie może się ustatkować, jego była dziewczyna Kasia Sawczuk właśnie się zaręczyła. Wraz z ukochanym planują już ślub na przyszły rok!

- Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha- mówi informator "Faktu".

Królikowski i Sawczuk zerwali ze sobą w 2016 r., po półtorarocznym związku. Później aktor zaczął spotykać się z Julią Wieniawą. Wszyscy wiemy, jak skończyła się ta historia...

- Antek nie rozumie, dlaczego on nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek - dodaje znajomy Antka.

Myślice, że Antek odnajdzie szczęście u boku nowej dziewczyny?

d27kim0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kim0