Trwa ładowanie...
d46dfth

Królikowski jest zazdrosny o szczęście byłej. "Też wolałby myśleć o ślubie"

Antek Królikowski marzy o tym, by w końcu się ustatkować. Dobija go fakt, że jego była dziewczyna wychodzi niebawem za mąż.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek Królikowski nie może się ustatkować
Antek Królikowski nie może się ustatkować (East News, Fot: East News)
d46dfth

Antek Królikowski nie ma ostatnio najlepszego okresu. Po rozstaniu z Julią Wieniawą aktor nie mógł się pozbierać. Gdy młoda gwiazda znalazła pocieszenie w objęciach Barona, Królikowski stracił wszelkie nadzieje, że uda mu się do niej wrócić. Stwierdził, że zamiast się zamartwiać, też powinien ruszyć naprzód. Zaczął nawet randkować z niejaką Kasią, która w tym roku zdawała maturę. To dopiero początkowa faza ich związku.

Podczas gdy aktor cały czas angażuje się w nowe relacje i nie może się ustatkować, jego była dziewczyna Kasia Sawczuk właśnie się zaręczyła. Wraz z ukochanym planują już ślub na przyszły rok!

- Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha- mówi informator "Faktu".

Królikowski i Sawczuk zerwali ze sobą w 2016 r., po półtorarocznym związku. Później aktor zaczął spotykać się z Julią Wieniawą. Wszyscy wiemy, jak skończyła się ta historia...

- Antek nie rozumie, dlaczego on nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek - dodaje znajomy Antka.

Myślice, że Antek odnajdzie szczęście u boku nowej dziewczyny?

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth