Trwa ładowanie...
d2ir9rs

Królowa Elżbieta II ewakuowana z Pałacu Buckingham. Uciekła przed plagą szczurów

Królowa Elżbieta II musiała ewakuować się z Pałacu Buckingham. Powodem takiego obrotu spraw okazała się plaga szczurów. Gryzonie pojawiły się m.in. w królewskiej kuchni. Według "The Sun" królowa "była przerażona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II musiałą opuścić Pałac Buckingham
Królowa Elżbieta II musiałą opuścić Pałac Buckingham (East News)
d2ir9rs

Królowa Elżbieta II ewakuowana z Pałacu Buckingham

Nieproszeni goście narobili sporo strachu Elżbiecie II. Z powodu plagi szczurów musiała być ewakuowana z pałacu. Dziennik "The Sun" opisywał, że "była przerażona". Gryzonie zauważono w królewskiej kuchni. Na szczęście personel Pałacu Buckingham został wcześniej odpowiednio przeszkolony, jak przeciwdziałać szczurom. - Oczywiście najważniejsza jest higiena oraz takie podstawowe czynności jak zamykanie drzwi szafek i wymiatanie okruchów oraz kawałków jedzenia - mówił tabloidowi anonimowy rozmówca. Pojawili się też specjaliści w walce z niechcianymi gryzoniami.

Obecność szczurów w mieszkaniu nie wróży nic dobrego. Mogą uszkodzić rury, zanieczyszczać pomieszczenia swoimi odchodami i przenosić różne choroby. Rzecznik Brytyjskiego Stowarzyszenia ds. Kontroli nad Szkodnikami przyznał, że gryzonie z długimi ogonami stały się bardzo odporne na trutki, jakie zwykle się na nie zostawia. Pozbycie się ich z królewskiego pałacu może nie być takie proste.

W ostatnich miesiącach Brytyjczycy żyjący w starszych budynkach muszą walczyć z niechcianymi gryzoniami. Pałac Buckingham do takich miejsc właśnie się zalicza. Został zbudowany w 1703 roku. Od 1992 roku część budynku jest dostępna dla turystów.

d2ir9rs

Podziel się opinią

Share
d2ir9rs
d2ir9rs