ycipk-4j7dg6

Królowa Elżbieta II ewakuowana z Pałacu Buckingham. Uciekła przed plagą szczurów

Królowa Elżbieta II musiała ewakuować się z Pałacu Buckingham. Powodem takiego obrotu spraw okazała się plaga szczurów. Gryzonie pojawiły się m.in. w królewskiej kuchni. Według "The Sun" królowa "była przerażona".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II musiałą opuścić Pałac Buckingham
Królowa Elżbieta II musiałą opuścić Pałac Buckingham (East News)
ycipk-4j7dg6

Królowa Elżbieta II ewakuowana z Pałacu Buckingham

Nieproszeni goście narobili sporo strachu Elżbiecie II. Z powodu plagi szczurów musiała być ewakuowana z pałacu. Dziennik "The Sun" opisywał, że "była przerażona". Gryzonie zauważono w królewskiej kuchni. Na szczęście personel Pałacu Buckingham został wcześniej odpowiednio przeszkolony, jak przeciwdziałać szczurom. - Oczywiście najważniejsza jest higiena oraz takie podstawowe czynności jak zamykanie drzwi szafek i wymiatanie okruchów oraz kawałków jedzenia - mówił tabloidowi anonimowy rozmówca. Pojawili się też specjaliści w walce z niechcianymi gryzoniami.

Obecność szczurów w mieszkaniu nie wróży nic dobrego. Mogą uszkodzić rury, zanieczyszczać pomieszczenia swoimi odchodami i przenosić różne choroby. Rzecznik Brytyjskiego Stowarzyszenia ds. Kontroli nad Szkodnikami przyznał, że gryzonie z długimi ogonami stały się bardzo odporne na trutki, jakie zwykle się na nie zostawia. Pozbycie się ich z królewskiego pałacu może nie być takie proste.

ycipk-4j7dg6

W ostatnich miesiącach Brytyjczycy żyjący w starszych budynkach muszą walczyć z niechcianymi gryzoniami. Pałac Buckingham do takich miejsc właśnie się zalicza. Został zbudowany w 1703 roku. Od 1992 roku część budynku jest dostępna dla turystów.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4j7dg6

ycipk-4j7dg6
ycipk-4j7dg6