Royals
25-12-2016 (16:47)

Królowa Elżbieta II złożyła życzenia świąteczne

Informacja o złym stanie zdrowia królowej Elżbiety II zaniepokoiła media na całym świecie. Monarchini po raz pierwszy od 30 lat nie wzięła udziału w porannych uroczystościach. Złożyła jednak oficjalne życzenia. Nagranie pojawiło się już w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II złożyła życzenia świąteczne
(ONS.pl)

Królowa wciąż dochodzi do zdrowia z silnego przeziębienia i pozostanie w domu, by pomóc rekonwalescencji - tak brzmiał oficjalny komunikat Pałacu Buckingham. Wiadomość błyskawicznie obiegła stacje telewizyjne i prasę. Niektórzy zaczęli nawet zastanawiać się, czy pod przeziębieniem nie kryje się poważniejsza choroba. Królowa skończyła w tym roku 90 lat, nic więc dziwnego, że każda, nawet lakoniczna informacja o jej złym samopoczuciu, uważana jest za niezwykle istotną.

Pierwszego dnia świąt brytyjska telewizja opublikowała nagranie z życzeniami monarchini. Królowa Elżbieta II odniosła się w nich do cichych bohaterów, czyli organizacji publicznych i zwykłych ludzi. Zacytowała też słowa matki Teresy z Kalkuty.

Nie potrafimy robić wielkich rzeczy - jedynie małe z wielką miłością - powiedziała. Na koniec życzyła wszystkim wesołych świąt.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.