Trwa ładowanie...

Królowa musicali w tym roku zalśni sześć razy częściej

Sarah Brightman nie ma sobie równych – czterdzieści osiem koncertów w pięć miesięcy – to imponujący wynik! Wokalistka o najbardziej uwielbianym sopranie świata z początkiem roku wyruszyła w trasę koncertową, która promuje najnowszy album "HYMN”.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Królowa musicali w tym roku zalśni sześć razy częściejŹródło: Materiały prasowe
d34nzz0
d34nzz0

Nowością i wyjątkiem na tej trasie jest nie tylko całkowicie nowy materiał, ale też... absolutnie szalony grafik artystki oraz współpraca z projektantami Swarovskiego! Gwiazda musicali wystąpi również w Polsce 6 listopada 2019 roku w COS Torwar w Warszawie.

Trzeba przyznać, że w porównaniu z zeszłym rokiem, kiedy Sarah Brightman koncertowała jedynie w Ameryce Południowej, obecnie się nie oszczędza! Wejście w 2019 rok rozpoczęła, dając pod koniec stycznia cztery koncerty w Meksyku, co hucznie odbiło się w lokalnych mediach!

Jednak już od 30 stycznia Sarah rozpoczęła swoją podróż solową po Stanach Zjednoczonych, która... nadal trwa! Artystka wystąpiła już w: Baltimore, Mashantucket, Atlantic City, Filadelfii, Waszyngtonie, Nowym Jorku i Bostonie. Następnie przeniosła się do Kanady, by zaśpiewać w Lavalu, Toronto, po czym wróciła do USA na koncerty w Detroit, Chicago, Greenville i Atlancie.

d34nzz0

Tak zapełnionym harmonogramem koncertów nie może pochwalić się wielu artystów, a Sarah Brightman półtora miesiąca poświęca niemal w całości Stanom Zjednoczonym, gdzie do połowy marca odwiedzi jeszcze największe amerykańskie miasta: Fort Lauderdale, Orlando, Dallas, Sugar Land, Phoenix, Sand Diego, Anaheim, Las Vegas, Denver, Salt Lake City, San Francisco, Los Angeles, San Jose, Portland i Seattle. Powróci również do Kanady.

Dla porównania, trasa koncertowa Andrei Bocellego - uwielbianego, włoskiego tenora, który pojawi się w Polsce 11 maja 2019 na stadionie Poznań - obejmuje w tym roku trzydzieści trzy koncerty na całym świecie w okresie dziesięciu miesięcy. Sarah Brightman postanowiła pobić dwukrotnie wynik Andrei Bocellego i zaplanowała w połowie krótszym czasie zaśpiewać aż czterdzieści osiem razy. Trzeba mieć niezwykłą siłę i charyzmę, by w taki sposób zaplanować swój grafik! Artystka w porównaniu z zeszłym rokiem wykona sześć razy więcej koncertów!

Kolejne miesiące będą dla artystki równie pracowite. Sarah Brightman cały kwiecień planuje poświęcić Japonii, gdzie pojawi się w samym środku sakury – w okresie kwitnienia wiśni! Śpiewaczka odwiedzi takie miasta jak: Nagoya, Fukuoka, Hiroshima, Osaka, dwukrotnie zaśpiewa w Yokohamie, a następnie w Morioka, która zakończy jej pobyt w Kraju Kwitnącej Wiśni.

d34nzz0

Fani w Europie nie mogą się doczekać ponownej wizyty wielkiej divy na deskach najlepszych scen. Te koncerty wyróżnia fakt, że Sarah Brightman pojawi się z całkowicie nowym materiałem ze swojego najnowszego albumu "HYMN” prezentując przy tym bajeczne kreacje i olśniewającą biżuterię. O jej tiarach i diademach zrobiło się głośno już jakiś czas temu, gdy okazało się, że przy ich tworzeniu wraz z Sarah Brightman współpracują projektanci Swarovskiego. Stroje i ozdoby sopranistki będą wysadzone łącznie sześciuset tysiącami kryształków Swarovskiego. Będzie więc co podziwiać, gdy królowa estrady stanie na scenie przed publicznością w świetle reflektorów! Co więcej, całe wydarzenie zapowiada się naprawdę magiczne. Połączone zostaną ze sobą takie elementy jak: kurtyny, przemieszczające się lampiony, efekty świetlne, zadymianie sceny i cała oprawa wizualno-artystyczna, w której Sarah Brightman nie ma sobie równych!

Zarówno jej polscy fani, jak również wielbiciele mody są ciekawi co artystka zaprezentuje podczas listopadowego koncertu w Polsce.

- Nie mogę doczekać się tego występu! Sarah Brightman łączy w sobie wszystkie cechy prawdziwej gwiazdy i tak jak ja, uwielbia nakrycia głowy! Widziałam kilka filmów z jej wcześniejszych koncertów z tej trasy i muszę przyznać, że stroje i tiary to prawdziwe dzieła sztuki. Z kolei współpraca ze Swarovskim dodaje im prawdziwego blasku. To się nazywa: "Shine bright like a diamond”! - komentuje Ilona, blogerka modowa Glam by me.

d34nzz0

Po jej dotychczasowych koncertach fani rozpływali się w zachwytach nad jej strojami, które razem z tiarami i koronami błyszczały się milionem barw w świetle reflektorów. Całość – fantastyczna muzyka na żywo z towarzyszącym zespołem muzycznym, chórem i orkiestrą, a także perfekcyjnie przygotowana strona wizualno-artystyczna przedstawienia robiła więc piorunujące wrażenie.

Sarah Brightman wybrała jesień na wizytę w Europie, aby nadać blasku i rozchmurzyć ponure dni swoim krystalicznym głosem. Jej wizyta rozpocznie się od Bułgarii, a następnie wystąpi dwukrotnie w Rumunii i dwukrotnie na Ukrainie, kończąc październik dwoma koncertami w Rosji. Listopad to dalsza część wizyty po Starym Koncercie. Wielkie przedstawienia z Sarah Brightman w roli głównej odbędą się w: Finlandii, Estonii, na Łotwie, Litwie aż w końcu nadejdzie i czas na Polskę.

Koncert artystki odbędzie się 6 listopada 2019 roku w COS Torwar w Warszawie. Na koniec artystka odwiedzi jeszcze Czechy oraz Londyn. Bilety na polski koncert można nabywać poprzez stronę: www.prestigemjm.com.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34nzz0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34nzz0