Trwa ładowanie...

Królowa wyraziła formalną zgodę na ślub Harry'ego i Meghan. Jej oświadczenie pozostawia wątpliwości

Elżbieta II napisała w oficjalnym liście, że zgadza się na związek małżeński swojego "ukochanego wnuka" księcia Harry'ego z Meghan Markle. Aktorka może jednak nie być do końca zadowolona z wydźwięku oświadczenia Królowej.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Przyszła para młoda: Harry i Meghan
Przyszła para młoda: Harry i MeghanŹródło: ONS.pl
d45kz67

W liście z 2011 r., skierowanym do Williama i Kate, Królowa przyszłą żonę wnuka nazwała "wierną i uwielbioną", a jego samego "umiłowanym". Tymczasem Meghan pozostała po prostu Meghan Markle.

List, z datą 14 marca, był skierowany do Tajnej Rady Wielkiej Brytanii, która jest ciałem doradczym władcy Zjednoczonego Królestwa. Deklaracja została podpisana na tajnym posiedzeniu Rady i opublikowana na Twitterze. Za publikację odpowiedzialna jest Emily Nash, korespondentka magazynu "HELLO!", która zajmuje się sprawami brytyjskiego dworu.

Jak donoszą brytyjskie media, Królowa Elżbieta II i aktorka Meghan Markle spotykały się już wcześniej i nic nie wskazywało na to, że panie za sobą nie przepadają. O czym może świadczyć tak chłodny ton w liście do Tajnej Rady? Królowa Elżbieta nie ma zaufania do przyszłej żony Harry'ego?

d45kz67

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45kz67

Podziel się opinią

Share
d45kz67
d45kz67