Trwa ładowanie...

Królowa wyraziła formalną zgodę na ślub Harry'ego i Meghan. Jej oświadczenie pozostawia wątpliwości

Elżbieta II napisała w oficjalnym liście, że zgadza się na związek małżeński swojego "ukochanego wnuka" księcia Harry'ego z Meghan Markle. Aktorka może jednak nie być do końca zadowolona z wydźwięku oświadczenia Królowej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Królowa wyraziła formalną zgodę na ślub Harry'ego i Meghan. Jej oświadczenie pozostawia wątpliwościŹródło: ONS.pl
d1r46l8

W liście z 2011 r., skierowanym do Williama i Kate, Królowa przyszłą żonę wnuka nazwała "wierną i uwielbioną", a jego samego "umiłowanym". Tymczasem Meghan pozostała po prostu Meghan Markle.

List, z datą 14 marca, był skierowany do Tajnej Rady Wielkiej Brytanii, która jest ciałem doradczym władcy Zjednoczonego Królestwa. Deklaracja została podpisana na tajnym posiedzeniu Rady i opublikowana na Twitterze. Za publikację odpowiedzialna jest Emily Nash, korespondentka magazynu "HELLO!", która zajmuje się sprawami brytyjskiego dworu.

Jak donoszą brytyjskie media, Królowa Elżbieta II i aktorka Meghan Markle spotykały się już wcześniej i nic nie wskazywało na to, że panie za sobą nie przepadają. O czym może świadczyć tak chłodny ton w liście do Tajnej Rady? Królowa Elżbieta nie ma zaufania do przyszłej żony Harry'ego?

d1r46l8
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1r46l8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r46l8