Trwa ładowanie...
d3c4160
"Królowe Second-Handów": Agnieszka Włodarczyk i Osi Ugonoh w bitwie na styl! WIDEO

"Królowe Second-Handów": Agnieszka Włodarczyk i Osi Ugonoh w bitwie na styl! WIDEO

W kolejnym specjalnym odcinku wystąpią gwiazdy Agnieszka Włodarczyk - aktorka filmowa i telewizyjna, wokalistka. Do mody podchodzi pragmatycznie. Od lat ceni zakupy w second-handach. W ubraniach z tzw. drugiej ręki niejednokrotnie pojawiała się na wielkich wydarzeniach. Osi Ugonoh - charyzmatyczna modelka. Ma za sobą liczne pokazy mody i sesje zdjęciowe dla wielu magazynów. Modę traktuje jako dodatek do swojego zawodu. A na łowy do second-handów najbardziej lubi chodzić ze swoją siostrą. Która z dziewczyn urzeknie przechodniów? Sportowa ale odważna Osi czy fantazyjna Agnieszka? Oglądaj we wtorek, 21 listopada, o godzinie 22:00 na kanale Lifetime a powtórkę w środę o godzinie 17:30.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3c4160

Agnieszka Włodarczyk – aktorka i wokalistka. Debiutowała ponad 22 lata temu w teatrze Buffo, ale największy rozgłos i popularność przyniósł jej film "Sara". Polska pokochała ja za role m.in. w serialu "13 posterunek”. Ma na koncie dwa albumy studyjne a swoje wokalne umiejętności prezentowała w kilku programach telewizyjnych. Od lat wspiera adopcję psów i kotów ze schronisk.

Osi Ugonoh – modelka, urodziła się w Gdańsku, ale jej rodzice pochodzą z Nigerii. Wygrała 4 . edycję programu "Top Model”, szybko zyskała popularność i sympatię Polaków. Osi aktywnie uprawia sport co pozwala jej utrzymać doskonałą figurę. Może pochwalić się zdobytym w Irlandii tytułem Miss Africa. Wzięła udział w pokazie znanego projektanta Łukasza Jemioła, pojawiła się na wielu okładkach kolorowych magazynów.

d3c4160

Pamiętajcie, że TUTAJ możecie oddać głos na uczestnikow poprzednich odcinków. Która metamorfoza wyszła najlepiej?

Oglądaj we wtorek, 21 listopada, o godzinie 22:00 na kanale Lifetime a powtórkę w środę o godzinie 17:30.

   Materiały prasowe
d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160