Trwa ładowanie...

"Królowe Second-Handów": Agnieszka Włodarczyk i Osi Ugonoh w bitwie na styl! WIDEO

W kolejnym specjalnym odcinku wystąpią gwiazdy Agnieszka Włodarczyk - aktorka filmowa i telewizyjna, wokalistka. Do mody podchodzi pragmatycznie. Od lat ceni zakupy w second-handach. W ubraniach z tzw. drugiej ręki niejednokrotnie pojawiała się na wielkich wydarzeniach. Osi Ugonoh - charyzmatyczna modelka. Ma za sobą liczne pokazy mody i sesje zdjęciowe dla wielu magazynów. Modę traktuje jako dodatek do swojego zawodu. A na łowy do second-handów najbardziej lubi chodzić ze swoją siostrą. Która z dziewczyn urzeknie przechodniów? Sportowa ale odważna Osi czy fantazyjna Agnieszka? Oglądaj we wtorek, 21 listopada, o godzinie 22:00 na kanale Lifetime a powtórkę w środę o godzinie 17:30.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ctl86
d3ctl86

Agnieszka Włodarczyk – aktorka i wokalistka. Debiutowała ponad 22 lata temu w teatrze Buffo, ale największy rozgłos i popularność przyniósł jej film "Sara". Polska pokochała ja za role m.in. w serialu "13 posterunek”. Ma na koncie dwa albumy studyjne a swoje wokalne umiejętności prezentowała w kilku programach telewizyjnych. Od lat wspiera adopcję psów i kotów ze schronisk.

Osi Ugonoh – modelka, urodziła się w Gdańsku, ale jej rodzice pochodzą z Nigerii. Wygrała 4 . edycję programu "Top Model”, szybko zyskała popularność i sympatię Polaków. Osi aktywnie uprawia sport co pozwala jej utrzymać doskonałą figurę. Może pochwalić się zdobytym w Irlandii tytułem Miss Africa. Wzięła udział w pokazie znanego projektanta Łukasza Jemioła, pojawiła się na wielu okładkach kolorowych magazynów.

Oglądaj we wtorek, 21 listopada, o godzinie 22:00 na kanale Lifetime a powtórkę w środę o godzinie 17:30.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3ctl86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ctl86