Trwa ładowanie...
d1w2sr3

Krupa skrytykowała głośny występ Warnke na pokazie. "Nie pasowało mi to"

Katarzyna Warnke jest w ciąży. Pierwszy raz jako przyszła mama pokazała się na pokazie mody. Nie wszyscy podeszli do tego entuzjastycznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa
Joanna Krupa (East News, Fot: VIPHOTO)
d1w2sr3

Katarzyna Warnke ogłosiła radosną nowinę w doprawdy nietypowy sposób. Choć doniesienia o tym, że spodziewa się dziecka, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu, nie odnosiła się do nich. Nie było komentarzy, nie było żadnych oświadczeń. Zamiast tego aktorka postanowiła zaskoczyć wszystkich.

Warnke wcieliła się w rolę modelki podczas niedawnego pokazu MMC i wystąpiła z odsłoniętym, wydatnym ciążowym brzuszkiem. Oczywiście to właśnie on był na pierwszym planie i to on przykuł uwagę wszystkich gości.

Wystąpienie Warnke z Piotrem Stramowskim owszem, odbiło się szerokim echem w mediach, ale ruch przyszłych rodziców nie wszystkim się spodobał. Joanna Krupa, która sama zaraz zostanie mamą, też była na tym pokazie. Podsumowała posunięcie aktorskiej pary dość krytycznym komentarzem.

d1w2sr3

- Jak zobaczyłam ich na wybiegu, byłam zaskoczona. Nie pasowało mi to. Nagrywaliśmy "Top Model" i koncentrowałam się na naszych uczestnikach. Nie pasowało mi, gdy nagle oni się pojawili. Byłam bardzo zaskoczona - powiedziała "Pomponikowi".

A co wy sądzicie o tej sytuacji?

Zobacz wideo: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi" (KLIKA PUDELKA)

d1w2sr3

Podziel się opinią

Share

d1w2sr3

d1w2sr3