Trwa ładowanie...

Krystian Wieczorek został ojcem! Nie kryje wzruszenia

Serialowy aktor i i jego o 18 lat młodsza żona przywitali na świecie pierwsze dziecko. Wieczorek chwilowo może zniknąć z mediów - chce skupić się na wychowywaniu dziecka.

Share
Krystian Wieczorek został ojcem! Nie kryje wzruszenia
Źródło: SPL/East News, fot: eastnews
d1k1rag

Radosne wieści na temat ciąży Marii Szafirskiej, czyli żony serialowego Andrzeja Budzyńskiego z "M jak Miłość" przekazał jako pierwszy "Dobry Tydzien". Wieczorek w rozmowie z magazynem "Ludzie i wiara" wyznał, że narodziny potomka to spełnienie jego marzeń.

- Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne. Nasz związek z żoną przechodzi na wyższy poziom i czeka nas piękny czas.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska pobrali się w lipcu 2016 roku podczas tradycyjnej uroczystości w małym kościele na Podlasiu. Aktorzy ponoć już wtedy z niecierpliwością starali się o potomka. Ciąża Marii Szafirskiej to dla pary świetna wiadomość. Wcześniej, macierzyńskie plany utrudniała jej walka z boreliozą. To dlatego, przez długi czas nie mogła zajść w ciążę. Swoją historie opowiedziała w wywiadzie, który ukazał się w serwisie internetowym dla niepłodnych par.

d1k1rag

Gwiazdorska para chce teraz jak najwięcej czasu spędzić z żoną i córeczką, dlatego m.in. Krystian ograniczył pracę.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian i Maria Wieczorek usłyszeli dobrą wiadomość. Ze spokojem wyczekują narodzin dziecka

d1k1rag

Podziel się opinią

Share
d1k1rag
d1k1rag