Trwa ładowanie...
d227u00
Krystyna Janda ma nadzieję, że jej syn zastąpi swojego ojca! WIDEO

Krystyna Janda ma nadzieję, że jej syn zastąpi swojego ojca! WIDEO

Krystyna Janda nie kryje radości! Po latach spełniło się jej marzenie. Doczekała momentu, kiedy jej starszy syn poszedł w ślady nieżyjącego ojca, światowej sławy autora zdjęć filmowych, Edwarda Kłosińskiego. Filmowiec przed śmiercią angażował się wraz z żoną w pracę na rzecz prowadzonej przez nią fundacji. Pomagał także przy realizacji spektakli w Teatrze Polonia i Och-Teatrze. Jak donosi tygodnik "Na żywo", syn jest jego godnym następcą. Obejrzyjcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d227u00

- Adam ustawia światło przy przedstawieniu "Seks dla opornych". Zaczynał od fotosów do spektakli, teraz robi już coś poważniejszego i zgodnie ze swoją wielką pasją - zdradził gazecie jeden z pracowników teatru.

Po śmierci męża, kiedy dzieci dorosły, wyprowadziły się z domu i zaczęły żyć własnym życiem, Krystynie Jandzie zaczęło brakować wsparcia. Bała się, że ze wszystkim zostanie sama. Dlatego, kiedy 27-letni syn, który studiował na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, zaangażował się w pracę w teatrze, odetchnęła z ulgą.

d227u00

- Krystyna ma nadzieję, że Adam zastąpi z czasem swojego ojca. Jest z niego bardzo dumna i o wiele spokojniejsza o przyszłość jej teatrów - podsumował informator "Na żywo".

   AKPA
   AKPA
   AKPA
d227u00

Podziel się opinią

Share

d227u00

d227u00