Trwa ładowanie...
d2utfxa

Kryzys w małżeństwie Andrzeja Sołtysika. Jego żona dała wyraz frustracji

Od jakiegoś czasu plotkuje się o kryzysie w małżeństwie Andrzeja i Patrycji Sołtysików. Choć jest między nimi ponad 20 lat różnicy, do tej pory sprawiali wrażenie pary, która szaleje na swoim punkcie. Nowy wpis żony dziennikarza zdaje się temu zaprzeczać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Andrzej Sołtysik przeżywa kryzys w małżeństwie
Andrzej Sołtysik przeżywa kryzys w małżeństwie (Instagram.com)
d2utfxa

Patrycja Sołtysik jest dość aktywną użytkowniczką Instagrama. Na swoim profilu często zamieszcza zdjęcia z karmienia piersią swojego 3-letniego synka. Kobieta często pada ofiarą niezbyt przychylnych komentarzy, w których internauci zarzucają jej m.in. bezstresowe wychowywanie dziecka. Jeszcze do niedawna w obronie żony stawał Andrzej Sołtysik.

Odkąd w mediach pojawiły się plotki o problemach w ich związku, dziennikarz przestał wspierać Patrycję w mediach społecznościowych. Również celebrytka przestała publikować ich wspólne zdjęcia.

Kilka dni temu na instagramowym profilu celebrytki pojawił się niepokojący wpis. Patrycja wyraźnie dała do zrozumienia, że przeżywa obecnie gorszy okres.

"Ciężki, naprawdę ciężki początek nowego tygodnia ... ale trzeba wstać i zmierzyć się ze światem. Życzę Wam dużo pozytywniej energii... której sama mocno potrzebuje" - napisała żona gwiazdora TVN. Miejmy nadzieję, że jest to tylko chwilowe załamanie, a jeśli para przechodzi kryzys, to wkrótce uda się im go zażegnać.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa