Trwa ładowanie...
d2lds5i

Kryzys w związku Stramowskiego i Warnke. Spadło na nich wiele problemów

Kasia Warnke i Piotr Stramowski uchodzili za jedną z najzgodniejszych par w show-biznesie. Niestety, ostatnie życiowe zawirowania odbiły się na ich relacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorską parę dzieli spora różnica wieku
Aktorską parę dzieli spora różnica wieku (East News)
d2lds5i

Mają miłość, urodę i prężnie rozwijającą się karierę - wydawałoby się, że Warnke i Stramowski nie mają się o co kłócić. Jednak ostatni okres był bardzo burzliwy dla gwiazdorskiej pary. Jakiś czas temu decydowali się kupić spore mieszkanie w centrum Warszawy, ale nie spodziewali się, że prace wykończeniowe tak mocno nadszarpną ich nerwy.

- Mieliśmy ciężkie chwile i oczywiście non stop się kłóciliśmy. Potem zaczęła się nerwówka, przeciągnęło się to wszystko, straciliśmy pieniądze. To powodowało, że byliśmy zmęczeni - wyznała Warnke serwisowi pomponik.pl.

Chcesz dobrze wyglądać? Korzystaj z rabatów na stronie Douglas kody promocyjne

d2lds5i

Gwiazda przeszła też sporą metamorfozę na potrzeby upragnionej roli w filmie "Klatka". Wszystkie portale donosiły o tym, że celebrytka ogoliła sobie głowę. Koniec końców okazało się, że nie zagra zawodniczki MMA, choć bardzo na to liczyła. Łatwo się domyślić, że nie była zadowolona z obrotu spraw, a jej frustracja odbijała się na relacji z mężem.

- To było bardzo trudne i byliśmy wykończeni emocjonalnie z tych dwóch powodów - wtedy łatwo się pokłócić, obrazić, źle zachować. Takich sytuacji było sporo - dodała w rozmowie.

Patrząc na media społecznościowe gwiazdorskiej pary, wnioskujemy, że udało im się już zażegnać kryzys. Miejmy nadzieję, że przepracowali wszystkie problemy. W końcu trudne momenty pojawiają się w każdym, nawet najbardziej zgodnym związku.

d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i